عضویت / ورود

چگونه در گجت اندرویدی، از یوتیوب ویدیو دریافت کنیم؟

  • منتشرشده در آموزش
مطلب ویژه چگونه در گجت اندرویدی، از یوتیوب ویدیو دریافت کنیم؟
ده سال پیش بود که این سرویس به اشتراگ گذاری ویدیو ایجاد شد. از آن زمان تا به امروز روند رو به رشدی را سپری کرده تا آنجا که به یکی از پربازدید ترین وبسایت ها تبدیل شده است. تقریبا همه نوع ویدیویی می تواند در این سایت قرار گیرد.

با این حال یوتیوب امکان دانلود محتوی و استفاده ی از آن در حال آفلاین را ندارد اما این کار غیر ممکن هم نیست. با گجتی ها همراه شوید تا بدانید چگونه می توانید از یوتیوب، ویدیو دانلود کنید!

استفاده ی از YouTube Offline

YouTube Offline 1 gadgetiha.com

چند ماه پیش یوتیوب امکانی را معرفی کرد که با استفاده ی از آن می توان ویدیو های خاصی را دریافت کرده و از آن استفاده کرد بدون اینکه به اینترنت متصل بود. اما در استفاده ی از این امکان مشکلی وجود داشت و آن این است که این امکان تنها برای کشور های محدودی در نظر گرفته شده است. کشور های هند و اندونزی و فیلیپین این کشور ها هستند. اگر در این کشور ها هستید می توانید از YouTube Offline استفاده کنید، تنها به یاد داشته باشید که از آخرین نسخه برنامه یوتیوب بر روی تلفن هوشمندتان استفاده می کنید.

YouTube Offline 2 gadgetiha.com

استفاده ی از TubeMate

TubeMate 1 gadgetiha.com

برای بسیاری از خوانندگان گجتی ها، استفاده ی YouTube Offline امکان پذیر نمی باشد اما امکان جایگزین دیگری نیز وجود دارد. این برنامه که TubeMate نامیده می شود و بنا به دلایلی در گوگل پلی قرار نگرفته است، امکان دانلود ویدیو ها را مستقیما از سرور های یوتیوب می دهد و می توان با استفاده ی از آن ویدیو های یوتیوب را دریافت و از آن ها استفاده کرد.

TubeMate 2 gadgetiha.com

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش دردوشنبه, 18 خرداد 1394 ساعت 14:24

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید