عضویت / ورود

3 ویجت تقویم اندرویدی برای این که همیشه بروز باشید

  • منتشرشده در آموزش
مطلب ویژه 3 ویجت تقویم اندرویدی برای این که همیشه بروز باشید
اگر چه روزهای اول معرفی اندروید این ویجت ها کمی عجیب و غریب و البته جالب بودند اما رفته رفته از جالبی آن ها کاسته شد . مدتی که از معرفی اندروید گذشت همه نوع ویجت برای آن آمد و حتی قفل صفحه هم از این قاعده جدا نبود . امروزه دیگر برای همه چیز ، ویجتی آمده است ؛ آب و هوا ، ساعت و خیلی چیزهای دیگر !

اگر شما فردی با مشغله ی زیاد هستید ، تقویم یکی از مهم ترین موارد در زندگی شماست . با این ویجت ها می توانید رویداد های پیش رو را نظاره کرده ، به مدیریت آن ها بپردازید و یا شلوغ ترین ماه ها را بر روی پس زمینه ی خود داشته باشید .

برنامه Sunrise

Gadgetiha.com-sunrise

برنامه ی " Sunrise " یکی از بهترین جایگزین ها برای تقویم گوگل است . شما می توانید تقویم گوگل خود را به آن لینک کرده و با آن ، داده های خود را تبادل کنید . این برنامه طراحی جالبی دارد که در عین حال خیلی هم کارآمد است . این ویجت ، کوچک و مشکی شفاف است . با کلیک بر روی عنوان ویجت برنامه باز می شود و با کلیک بر روی یک رویداد ، این رویداد در برنامه باز خواهد شد .

برنامه Today Calendar

Gadgetiha.com-Today-Calendar

اگر به نظر شما برنامه ی " Sunrise "زیباست ، باید نگاهی هم به این برنامه داشته باشید . همراه این برنامه دو ویجت نیز وجود دارد ؛ یکی ویجت ماه و دیگری برای دستور کارها است . ویجت ماه کمی بیش از اندازه شفاف است ، شما باید پس زمینه ای مشکی داشته باشید تا نوشته ها به خوبی دیده شوند .

برنامه Business Calendar 2

Gadgetiha.com-Business-Calendar-2-(1)

اگر تنها به عنوان آن دقت کنید ، متوجه می شوید این تقویم برای کسانی که دارای کسب و کار هستند ، مناسب است . از آن جهت برای کسب و کار مناسب است که سازمان یافته تر از قبل است و از جهتی تقویم است زیرا کارایی یک تقویم را نیز دارد . نسخه ی دوم این تقویم از اولی بهتر شده است .

Gadgetiha.com-Business-Calendar-2-(2)
این برنامه رایگان است اما شما می توانید هزینه ای را برای امکانات اضافی که شامل تم های بیشتر و تنظیمات بهتر برای ویجت هستند ، بپردازید . این برنامه ماه ها ، هفته ها ، روزها ، دستور کارها و وظایف را در اختیار دارد و مانند تمام ویجت های این لیست ، می توانید آن را به اندازه ی دلخواه تغییر دهید .

Gadgetiha.com-Business-Calendar-2-(3)

بعد از این که این ویجت را دریافت کردید باید آن را به شکلی که می خواهید شخصی سازی کنید . می توانید تم و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید . در دستور کارها می توانید رنگ آن را مخفی کنید و یا نوشته اش را تغییر اندازه دهید . این برنامه شخصی سازی خیلی خوبی دارد .

برنده : برنامه Business Calendar 2

با دیدن تعداد ویجت ها و امکانات شخصی سازی کاملا معلوم بود برنده این برنامه است .

آیا ویجت های بیشتری را می خواهید ؟

نظر شما درباره ی این ویجت ها چیست ؟ آیا خیلی طاقت فرسا هستند ؟ شاید هم به اندازه ی کافی فریبنده اند اما هیچ وقت از آن ها استفاده نمی کنید ! ویجت تقویم مورد نظرتان را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید .

منبع : guidingtech

آخرین ویرایش درپنج شنبه, 23 بهمن 1393 ساعت 14:50

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید