عضویت / ورود

چهار راه برای داشتن تصاویر زمینه ی متریال برای گجت های اندرویدی

  • منتشرشده در آموزش
مطلب ویژه چهار راه برای داشتن تصاویر زمینه ی متریال برای گجت های اندرویدی
با اینکه مدتی از معرفی اندروید آبنبات چوبی گذشته است اما هنوز هم کاربران کمی از آن استفاده می کنند . اندروید آبنبات چوبی با یک طراحی معرفی شد که به آن متریال گفته می شود . این نسخه از اندروید کمی ساده تر شده و برنامه ها شبیه به برنامه های آبنباتی شده اند ! اما با این حال ممکن است از آن خوشتان بیاید .

تا به حال نوشته های زیادی درباره آوردن ویژگی های اندروید آبنبات چوبی به گجت های قدیمی منتشر شده اما امروز نگاهی داریم که چگونه تصاویر زمینه متریال را به اسمارت فون خود بیاورید . علاوه بر تصاویر زمینه ای که برای اندروید 5 وجود دارد ما نگاهی داریم به برنامه هایی که هنوز در پیچ و خم متریال هستند .

برنامه Material Wallpapers

Gadgetiha.com-Material-Wallpapers

برنامه " Material Wallpapers " که برای اندروید نسخه 2.3 و یا بالاتر منتشر شده است برنامه ی ساده ای است که به شما کمک می کند در تصاویر زمینه ی متریال اندروید آبنبات چوبی جستجو کرده و آن ها را دانلود کنید . اما این برنامه تعداد زیادی تبلیغات دارد و اجازه ی دانلود برخی از تصاویر زمینه را هم به شما نمی دهد .

برنامه Tapet

Gadgetiha.com-Tapet

این برنامه که برای اندروید نسخه ی 4.1 و بالاتر است ، طراحی متریال را وارد دنیای تازه ای می کند . تصاویر زمینه ، روشن هستند و با الگوهای جالبی ترکیب شده اند . قسمت های زیادی از این برنامه هست که با ذهن خلاق شما نیاز به کشف دارند .

برنامه Material Design Live Wallpaper

Gadgetiha.com-Material-Design-Live-Wallpaper

تصاویر زمینه ی متحرک از ویژگی ها اندروید کلوچه ی زنجبیلی بود . اکنون شما می توانید با این برنامه تصاویر متحرک متریالی را در پس زمینه ی اسمارت فون خود داشته باشید .

140 پس زمنیه ی متریال !

Gadgetiha.com-140-Material-wallpapers

یکی از کاربران گوگل پلاس به نام برایان پارکرسون ، 140 تصویر زمینه ی متریال را در قالب بسته ای جمع آوری کرده است . شما می توانید همه ی آن ها را در این آلبوم مشاهده کنید .

پس زمینه های مورد علاقه ی شما

تصاویر زمینه ی مورد علاقه ی شما برای اندروید چیست ؟ ما را از این موضوع آگاه کنید

منبع : guidingtech

آخرین ویرایش درپنج شنبه, 23 بهمن 1393 ساعت 13:06

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید