عضویت / ورود

آموزش

چگونه در گجت اندرویدی، از یوتیوب ویدیو دریافت کنیم؟

ده سال پیش بود که این سرویس به اشتراگ گذاری ویدیو ایجاد شد. از آن زمان تا به امروز روند رو به رشدی را سپری کرده تا آنجا که به یکی از پربازدید ترین وبسایت ها تبدیل شده است. تقریبا همه نوع ویدیویی می تواند در این سایت قرار گیرد.

چگونه مانند گلکسی اس 6 می توانید کلید خانه را به میانبری برای اپلیکیشن دوربین بدل کنید؟

در سامسونگ گلکسی اس 6 و ادج، با دوبار فشار دادن کلید خانه، اپلیکیشن دوربین فعال می شود. قسمت خوب ماجرا این جاست که شما می توانید این ویژگی را بر روی تمامی تلفن های اندرویدی (به غیر از اندروید کلوچه زنجبیلی) داشته باشید.

3 ویجت تقویم اندرویدی برای این که همیشه بروز باشید

اگر چه روزهای اول معرفی اندروید این ویجت ها کمی عجیب و غریب و البته جالب بودند اما رفته رفته از جالبی آن ها کاسته شد . مدتی که از معرفی اندروید گذشت همه نوع ویجت برای آن آمد و حتی قفل صفحه هم از این قاعده جدا نبود . امروزه دیگر برای همه چیز ، ویجتی آمده است ؛ آب و هوا ، ساعت و خیلی چیزهای دیگر !

چهار راه برای داشتن تصاویر زمینه ی متریال برای گجت های اندرویدی

با اینکه مدتی از معرفی اندروید آبنبات چوبی گذشته است اما هنوز هم کاربران کمی از آن استفاده می کنند . اندروید آبنبات چوبی با یک طراحی معرفی شد که به آن متریال گفته می شود . این نسخه از اندروید کمی ساده تر شده و برنامه ها شبیه به برنامه های آبنباتی شده اند ! اما با این حال ممکن است از آن خوشتان بیاید .

6 چیز که باید درباره WhatsApp در مرورگر بدانید

امروزه خیلی ها اینترنت را تنها با برنامه های اجتماعی می شناسند . در این بین شاید واتس آپ سهم کمی بیشتری از دیگر برنامه های اجتماعی داشته باشد . اما بیاید به واتس آپ اینبار در وب نگاهی داشته باشیم . اما برای این کار کمی هنجار شکنی و گفتن حقایق هم لازم است . در این متن هم خوبی ها و هم بدی های آن آمده است .

چگونه به مانند iOS ، یک Assistive Touch بر روی اندروید داشته باشیم ؟

شما باید از یکی از ویژگی های iOS به نام Assistive Touch آگاه باشید . این ویژگی زمانی کمک می کند که کاربران مشکلی با لمس کردن صفحه نمایش و یا فشار دادن دکمه ها دارند . تا آیفون 5 ، دکمه ی خانه به کاربران کمک می کرد تا assistive touch را به کار گیرند که این روش بعدها جایگزین روش نرم افزاری شد .

چگونه یک برنامه را در آیفون 6 و آیفون 6 پلاس حذف کنیم ؟ ( آموزش های iOS 8 )

اپل یکی از ساده ترین و به عقیده بسیاری آسان ترین سیستم عامل ها را با iOS 8 دارد و البته گجت های آیفون 6 و آیفون 6 پلاس نیز از این قاعده استثنا نیستند . این پلتفرم هنوز که هنوز است محبوب در دل طرفدارانش می باشد و تا کنون هیچ وقت شکست نخورده است ! چرا ؟