عضویت / ورود

اولین میکرو اس دی 200 گیگابایتی جهان معرفی شد

  • منتشرشده در MWC 2015
فضای کمی بر روی تلفن هوشمند خود احساس می کنید؟ این همان مشکلی است که SanDisk می خواهد آن را مرتفع کند. بزرگ ترین شرکت حافظه های جانبی دست به کار شده تا مقدار حافظه ای که از یک رایانه ی شخصی انتظار دارید را به اسمارت فون خود بیاورید.

این شرکت اولین میکرو SD 200 گیگابایتی جهان را در WMC 2015 معرفی کرد. با این حافظه شما می توانید بک آپ بازی های مورد علاقه و یا فیلم و موسیقی های دلخواه را به گجت خود بیاورید. این میکرو SD بزرگ ترین و کوچک ترین مموری است که تاکنون دیده اید! بزرگی از این جهت که بالاتری میزان حافظه بین میکرو SD ها را داشته و کوچکترین از این جهت که اندازه ای به مانند ناخن انگشت دارد.

MicroSDXC با بهره گیری از همان تکنولوژی که SanDisk را قادر ساخت تا مموری 128 گیگابایت تولید کند، ساخته شده و SanDisk توانسته حجم آن را نسبت به گذشته 56 درصد افزایش دهد.

خبر خوب اینجاست که با افزایش حجم، سرعت انتقال داده ها کم نشده و همان 90 مگابایت بر ثانیه باقی مانده است. همچنین میزان انتقال عکس در هر دقیقه 1200 عدد است. این میکرو SD قرار نیست آن قدر ها هم ارزان باشد. MicroSDXC در سه ماهه دوم 2015 و با قیمت 400 دلار عرضه می شود. فناوری های جدید همیشه مقرون به صرفه نیستند!

منبع خبر: digitaltrends

آخرین ویرایش درپنج شنبه, 14 اسفند 1393 ساعت 13:27

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید