عضویت / ورود

ساعت هوشمند Time Steel پیبل نسخه ای سر و شکل گرفته تر از آخرین ساعت این شرکت است

  • منتشرشده در MWC 2015
هفته ی پیش بود که پیبل ساعت هوشمند جدید Time و پلتفرم خود را که بر روی Kickstarter است معرفی کرد. ارزش این شرکت 12 میلیون دلار افزایش داشته و بیش از 65 هزار ساعت نیز پیش فروش رفته است. اما آنچه که اریک مجیکوفسکی اشاره کرد این بود که با معرفی این ها، کار این شرکت با محصولات دیگر تمام نشده است.

pebble time steel (5) gadgetiha.com

پیبل ساعت هوشمند جدید خود را که Time Steel نام دارد و نسخه ی با شکوه تر Time است را معرفی کرد. تمام بدنه ی این ساعت فلزی است و مقدار کمی ضخیم تر ولی به مقدار قابل توجهی سنگین تر از Time پلاستیکی است. این ساعت در سه رنگ متفاوت موجود است؛ رنگ استیل، سیاه و طلایی. هر ساعت با دست بند فلزی و بند چرمی می آید.

pebble time steel (2) gadgetiha.com

همچنین این ساعت در همان کمپینی از Kickstarter که Time را می فروشد، با قیمت 250 دلار پیش فروش خواهد شد، هرچند که این قیمت در خرده فروشی ها به 299 دلار نیز خواهد رسید. افرادی که در صف پیش فروش Time قرار دارند می توانند بدون از دست دادن جای خود، در پیش فروش Time Steel شرکت کنند. این ساعت هوشمند در جولای، دو ماه بعد از ساعت Time عرضه خواهد شد.

 pebble time steel (1) gadgetiha.com

بدنه ی فلزی تنها چیزی نیست که نسب به Time تغییر کرده است. Time Steel تقریبا 1 میلی متر ضخیم تر بوده و ظرفیت باتری دو برابری دارد. پیبل ادعا دارد باتری این ساعت می تواند تا ده روز دوام آورد در حالی که باتری Time، 7 روز شارژ را در خود نگاه می دارد. کلید های اطراف ساعت، بافتی دندانه ای دارد و بدنه ی فلزی اطراف صفحه نمایش کمی باریک تر از Time است.
مجیکوفسکی می گوید بند قطعه دار فلزی به این جهت طراحی شده است تا به موهای دست آسیبی وارد نشود. به طور کلی می توان گفت ساعت فلزی Time Steel نسبت به ساعت فلزی سال گذشته ی پیبل پیشرفت محسوسی کرده است.

pebble time steel (4) gadgetiha.com

علاوه بر این ها، پیبل در حال انتشار اطلاعات بیشتری درباره ی شارژ منحصر به فرد و کانکتور داده ها در قسمت پشت این ساعت است. کانکتور می تواند هم وظیفه ی شارژ و هم انتقال داده ها را بر عهده داشته باشد، این همان چیزی است که پیبل به آن smartstraps می گوید.

منبع خبر: theverge

آخرین ویرایش درچهارشنبه, 13 اسفند 1393 ساعت 22:48

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید