عضویت / ورود

این یک ساعت جیبی دایره ای عجیب است!

  • منتشرشده در MWC 2015
در MWC 2015 شرکت های مختلفی آمده اند تا آن چه را در اختیار دارند به رخ یک دیگر بکشند. اما در این رویداد شرکت هایی نیز هستند که با گجت هایشان روحیه ی تازه ای به بازدید کنندگان میدهند، درست مانند کاری که Runcible انجام می دهد. این گجت ساخته ی شرکت Monohm است و جالب ترین چیزی است که در این رویداد دیده شده است.

موسس شرکت Monohm، آقای جروج آریولا می گوید: Runcible در واقع به معنای دور شدن از غرق شدگی روزمره در تلفن های همراه است. به نظر می رسد این هدف تا حدودی در این روز ها به آرمان همه ی شرکت ها تبدیل شده است؛ پروژه ی ساعت اپل، فعالیت هایی که تولید کنندگان تلفن های هوشمند انجام می دهند برای این که اعلان ها را بدون باز کردن قفل تلفن همراه مشاهده کنیم و در واقع دیگر همه جا پر شده است از گجت های پوشیدنی و ساعت های هوشمندکه همگی هدفشان تنها این است که ما را از روزمرگی تلفن های هوشمند خارج کنند.

 runcible (2) gadgetiha.com

گجتی دایره ای شکل که اگر آن را در دست بگیرید، احساس جالبی به شما دست می دهد. یکی از نمونه های اولیه که مشاهده شده ساختاری از چوب افرا در پشت خود دارد. اما این پوشش ها باعث عرق کردن کف دست می شود. نسخه ای که قرار است عرضه شود با پوشش های دیگری مانند قلع، سرب، مس، برنج و دیگر چوب ها در معرض خرید عموم قرار می گیرد.

runcible (1) gadgetiha.com

Runcible سیستم عامل فایرفاکس را پشتیبانی می کند و شرکت Monohm از پلتفرمی استفاده می کند تا بتواند ویژگی های منحصر به فردی به آن اضافه کند. برای نمونه این ساعت عکس ها و فیلم های دایره ای شکل می گیرد. کاربران می توانند با چرخاندن ساعت، فوکوس و زوم را انجام دهند.

شرکت Monohm در حال کار بر روی لوازم جانبی برای این محصول است که از طریق USB به این گجت متصل می شوند. لوازمی مانند زنجیر های ساعت جیبی که به لباس وصل می شوند، کاور های چرمی و دیگر چیز ها که باعث می شوند این ساعت کامل تر به نظر برسد.

runcible (3) gadgetiha.com

این گجت محصولی است که باید کمی با فاصله با آن برخورد کرد؛ از آن جایی که قیمت آن تنها پایین تر از یک پرچمدار است، می توان نتیجه گرفت که در دست گرفتن آن نیز از نظر مالی کمی مشکل به نظر می رسد. اما نکات خوبی نیز وجود دارند؛ در زمانه ای که همه به دنبال سود طلبی در بازار تکنولوژی هستند حضور شرکت هایی مانند Monohm باعث می شود چشم اندازی به آینده در این عرصه باز شود.

منبع خبر: theverge

آخرین ویرایش درپنج شنبه, 28 اسفند 1393 ساعت 14:03

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید