عضویت / ورود

ساعت لوکس ال جی بدنه ای فلزی با بند چرمی دارد

  • منتشرشده در MWC 2015
ال جی کم کم داشته هایش را برای رویداد MWC 2015 آشکار می کند. این ساعت، ساعتی اندرویدی است که ال جی دوست دارد آن را ساعت لوکس خطاب کند. بدنه ای تمام فلزی دارد و در رنگ های طلایی و نقره ای عرضه می شود و دارای چرم طبیعی نیز هست.

البته این مورد را می توانید تعویض کنید. بین بند این ساعت هوشمند، ال جی از صفحه نمایشی استفاده کرده است که در گذشته برای دیگر ساعت های هوشمندش استفاده کرده بود. ال جی اعلام کرده که این ساعت ادامه ای بر سرنوشت ساعت های G Watch و G Watch R نیست، اما خانواده ی ساعت های اندرویدی اش را کامل تر می کند.

Gadgetiha.com-lg-g-watch-urbane-(2)

همانطور که گفته شد این ساعت که با نام Watch Urbane شناخته می شود، صفحه نمایشی به مانند دیگر هم خانواده ای هایش دارد؛ صفحه نمایشی 1.3 اینچی P-OLED، هرچند مهندسان و طراحان موفق شده اند کمی تغییرات در ظاهر آن اعمال کنند. ظرفیت باتری هم تغییر چندانی نکرده است و هنوز همان 410 میلی آمپر مانده است. پس اگر هنوز به دنبال ساعت هوشمندی هستید که بتواند بیشتر از سه روز برای شما دوام آورد، باید کمی صبر کنید تا رقابت دیگری در زمینه ی ساعت های هوشمند شکل گیرد. نگران نباشید این رقابت آن چنان دور نخواهد بود. در این رقابت ساعت اپل هم وجود دارد که به نظر می رسد ال جی با آن رقابت مستقیم داشته باشد. تاریخ انتشارها و قیمت ها همگی در MWC 2015 مشخص می شود. منتظر گجتی ها باشید.

منبع خبر : engadget

آخرین ویرایش دردوشنبه, 27 بهمن 1393 ساعت 20:48

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید