عضویت / ورود

MWC 2015

اولین میکرو اس دی 200 گیگابایتی جهان معرفی شد

فضای کمی بر روی تلفن هوشمند خود احساس می کنید؟ این همان مشکلی است که SanDisk می خواهد آن را مرتفع کند. بزرگ ترین شرکت حافظه های جانبی دست به کار شده تا مقدار حافظه ای که از یک رایانه ی شخصی انتظار دارید را به اسمارت فون خود بیاورید.

ساعت هوشمند Time Steel پیبل نسخه ای سر و شکل گرفته تر از آخرین ساعت این شرکت است

هفته ی پیش بود که پیبل ساعت هوشمند جدید Time و پلتفرم خود را که بر روی Kickstarter است معرفی کرد. ارزش این شرکت 12 میلیون دلار افزایش داشته و بیش از 65 هزار ساعت نیز پیش فروش رفته است. اما آنچه که اریک مجیکوفسکی اشاره کرد این بود که با معرفی این ها، کار این شرکت با محصولات دیگر تمام نشده است.

این یک ساعت جیبی دایره ای عجیب است!

در MWC 2015 شرکت های مختلفی آمده اند تا آن چه را در اختیار دارند به رخ یک دیگر بکشند. اما در این رویداد شرکت هایی نیز هستند که با گجت هایشان روحیه ی تازه ای به بازدید کنندگان میدهند، درست مانند کاری که Runcible انجام می دهد. این گجت ساخته ی شرکت Monohm است و جالب ترین چیزی است که در این رویداد دیده شده است.

ساعت هواوی معرفی شد

هواوی رسما ساعت هوشمند زیبا و اندرویدی اش را در رویداد "MWC" معرفی کرد. ساعت هواوی یک گجت پوشیدنی اندرویدی است و در سه مدل و رنگ که شامل طلایی، خاکستری و سیاه است، عرضه خواهد شد. ساعت هواوی بندهای مختلفی دارد و هر کدام از آن ها 40 نوع ظاهر را می توانند داشته باشند.

HTC Grip معرفی شد، یک گجت هوشمند برای کارهای ورزشی!

اچ تی سی برای رویداد "MWC 2015" کیسه ای پر از اسباب بازی های باحال آماده کرده بود! یکی از این اسباب بازی ها "HTC Grip" است. این دست بند را که شاید با نام اچ تی سی پترا نیز بشناسید، گجتی هوشمند برای کارهای ورزشی است که برای ورزشکاران و علاقه مندان به آن طراحی شده است.

هر آنچه از اچ تی سی در رویداد MWC 2015 انتظار داریم

رویداد "MWC 2015" نزدیک است و ما هم سرهایمان را به سوی شرکت های بزرگ در زمینه فناوری چرخانده ایم تا ببینیم چه چیزی برای نمایش دارند و آنچه را که از آن ها انتظار می رود در یکی از بزرگ ترین رویدادهای تکنولوژی نشان دهند.

اچ تی سی باترفلای 3 با صفحه ی نمایش 5.2 اینچ و رزلوشن عجیب QHD؟

درحالی که تعدادی تصویر زمینه که گفته شده متعلق به HTC One M9 هستند و تقریبا این را نشان می دهند که رزلوشن این تلفن هوشمند پرچمدار احتمالا 1920*1080 است منتشر شده، توییت جدید "@upleaks" ادعا می کند این شرکت در حال ساخت صفحه نمایش های 5.2 اینچی با رزلوشن 2560*1440 (QHD) برای گجت هوشمند دیگری است، اچ تی سی باترفلای 3.

ساعت لوکس ال جی بدنه ای فلزی با بند چرمی دارد

ال جی کم کم داشته هایش را برای رویداد MWC 2015 آشکار می کند. این ساعت، ساعتی اندرویدی است که ال جی دوست دارد آن را ساعت لوکس خطاب کند. بدنه ای تمام فلزی دارد و در رنگ های طلایی و نقره ای عرضه می شود و دارای چرم طبیعی نیز هست.