عضویت / ورود

تولید آیپد پلاس تا سپتامبر به تاخیر خواهد افتاد

پروژه ی اپل آیپد پلاس که تبلتی بزرگ و 12.9 اینچی است و گفته می شود اپل در حال کار بر روی آن است، با توجه به گزارشی به تاخیر خواهد افتاد. این تاخیر به این دلیل است که اپل توانایی به دست آوردن صفحه نمایش های مورد نیاز برای تبلت را نداشته است. گزارشی جدید می گویند که این صفحات تا سپتامبر جهت تولید عرضه نمی شوند.

برنامه ریزی اصلی اپل این را نشان می دهد که اپل باید ساخت اولیه را این ماه آغاز می کرد. منبع این اطلاعات فردی است که به برنامه ریزی های اپل آشنا است، از این رو شاید بتوان به آن اعتماد کرد.
ماه گذشته مشخصاتی که گفته می شد به آیپد پلاس تعلق دارد منتشر شد. انتظار می رود این تبلت با صفحه نمایش 12.9 اینچی به همراه رزلوشن 2K، ضخامت 7 میلی متری و وزنی حدود 700 گرم معرفی شود. همچنین طبق شایعات یک باتری 11 هزار میلی آمپری در داخل این تبلت قرار گرفته است!

اپل در 9 مارس (18 اسفند) رویدادی را در پیش دارد که در آن قرار است ساعت خود را معرفی کند. اما گزارش های دیگری نیز موجود هستند که نشان می دهند شاید اپل از این رویداد استفاده کند و در کنار معرفی ساعتش، کمی اطلاعات نیز درباره ی صفحه نمایش جدیدش ارائه دهد.

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش درپنج شنبه, 14 اسفند 1393 ساعت 08:47

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید