عضویت / ورود

سامسونگ از یک بدنه ی فلزی در گلکسی تب اس 2 استفاده می کند

اگر تمام شایعات به حقیقت بپیوندند می توانیم از سامسونگ این انتظار را داشته باشیم تا در 10 استفند از گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 ادج رونمایی کند. بیایید کمی از شایعات گلکسی اس 6 فاصله بگیریم و این بار به به سراغ تبلت جدید این شرکت برویم.

در گزارشی از "سم موبایل" آمده است که سامسونگ گلکسی تب اس 2 از بدنه ای فلزی استفاده می کند، به طرز قابل توجهی نازک تر از گلکسی تب اس قبل از خودش است و اگر بخواهیم آن را کمی دقیق تر بگوییم؛ نازک تر از آیپد ایر 2 است. این تبلت تنها 6.6 ضخامت دارد در حالی که آیپد ایر 2، 6.1 میلی متر ضخامت دارد. گزارش ها شاید به این نکته توجه نکردند که با این ارقام چگونه گلکسی تب اس 2 از آپید ایر نازک تر است؟! به نظر می آید سامسونگ نباید وجهه خود را با این گونه گزارش ها خراب کند.

دومین شایعه ی نه چندان هیجان انگیز این است که سامسونگ قصد دارد از بدنه ای فلزی در تب اس 2 استفاده کند. تقریبا بیشتر شایعه پراکنان بر این معتقدند که سامسونگ از یک بدنه ی فلزی در گلکسی اس 6 نیز استفاده می کند. به علاوه ما از ماه ها پیش این موضوع را شنیده بودیم که سامسونگ در حال کار بر روی "Project Zero" است. در این پروژه سامسونگ سعی دارد تا مواد اولیه بهتری را در گجت های خود به کار برد. بنابراین شایعه آن چنان هم غافل گیر کننده نبود.
در گزارش ها همچنین آمده است گلکسی تب اس 2 در دو مدل 8 اینچی و 9.7 اینچی معرفی می شود، که هر دوی آن ها نسبت تصویر 4:3 را دارند. گلکسی تب اس در حال حاضر در دو مدل 8.4 اینچی و 10.5 اینچی وجود دارد. پس باید منتظر تغییراتی در اندازه صفحه نمایش باشیم.

هیچ بازه ی زمانی برای معرفی گلکسی تب اس ذکر نشده است اما ما شما را در جریان خبر های جدید تر خواهیم گذاشت. با گجتی ها همراه باشید.

منبع خبر: androidauthority

آخرین ویرایش درچهارشنبه, 29 بهمن 1393 ساعت 23:51

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید