عضویت / ورود

گوگل نکسوس 9 توسط اچ تی سی ساخته و خیلی زود عرضه میشود

HTC از سال 2011 تا به حال هیچ تبلتی را نساخته است . این کمپانی از سال 2010 هم تا کنون وظیفه ی ساخت خانواده ی پرفروش نکسوس را بر عهده نداشته اما به زودی خط تولید دستگاهی جدید را آغاز به کار میکند : نکسوس 9 گوگل . این شایعه که از تابستان به دنبال این کمپانی بود ، بالاخره توسط مجله وال استریت ژورنال تایید شد . تبلت نکسوس 9 در واقع احیای همکاری این دو شرکت بزرگ از زمان نکسوس وان است . به گفته ژورنال ، مهندسان شرکت HTC در حال تلاش برای ساخت نکسوسی هستند که محصولی با طراحی خوب باشد . 

اوایل این ماه در دادگاهی که جهت نقض پتنت ها بین انویدیا ، کوالکام و سامسونگ برگذار شد ، گفته شده است که : " اچ تی سی نکسوس 9 در سه ماهه سوم سال 2014 و با پردازنده قدرتمند تگرا K1 انویدیا معرفی شود . " با این شواهد و با وجود شکایت انویدیا می توان گفت نکسوس 9 وجود دارد و به زودی باید شاهد معرفی آن باشیم . با توجه به وجود پردازنده K1 به کار رفته در آن باید انتظار این را داشت تا به سری نکسوس های 10 که توسط سامسونگ ساخته شده اند نزدیک تر باشد تا نکسوس های سری 7 که توسط ایسوس ساخته شده اند .

در زمان معرفی اندروید ال ( Android L ) تبلتی معرفی میشود تا کارایی آن را نشان دهد :

انتشار قریب الوقوع نکسوس 9 توسط افرادی به منبع این خبر اعلام شده است . هنوز مشخصات و جزئیات زیادی منتشر نشده است . اما این انتظار از گوگل میرود که در کنار پرده برداری از جدید ترین تبلتش ، جدید ترین نسخه از سیستم عامل اندروید را نیز معرفی کند . اندروید ال که توسط گوگل باز طراحی شده به همراه طراحی نکسوس 9 از جانب اچ تی سی و یک پردازنده ی قدرتمند باعث می شود که این گجت ، شکوه خود را به کمال برساند .

منبع خبر : The Verge

آخرین ویرایش درپنج شنبه, 17 مهر 1393 ساعت 11:33

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید