عضویت / ورود

اخبار دنیای تبلت

سونی نشان می دهد که چقدر Xperia Z4 سبک است!

تبلت زد 4 سونی تنها پرچمداری بود که سونی در رویداد MWC 2015 معرفی کرد. این گجت سبک ترین (با وزنی حدود 389 و یا 393 گرم برای مدل LTE) تبلت 10 اینچی است که تاکنون ساخته شده است.

تولید آیپد پلاس تا سپتامبر به تاخیر خواهد افتاد

پروژه ی اپل آیپد پلاس که تبلتی بزرگ و 12.9 اینچی است و گفته می شود اپل در حال کار بر روی آن است، با توجه به گزارشی به تاخیر خواهد افتاد. این تاخیر به این دلیل است که اپل توانایی به دست آوردن صفحه نمایش های مورد نیاز برای تبلت را نداشته است. گزارشی جدید می گویند که این صفحات تا سپتامبر جهت تولید عرضه نمی شوند.

سامسونگ از یک بدنه ی فلزی در گلکسی تب اس 2 استفاده می کند

اگر تمام شایعات به حقیقت بپیوندند می توانیم از سامسونگ این انتظار را داشته باشیم تا در 10 استفند از گلکسی اس 6 و گلکسی اس 6 ادج رونمایی کند. بیایید کمی از شایعات گلکسی اس 6 فاصله بگیریم و این بار به به سراغ تبلت جدید این شرکت برویم.

گوگل نکسوس 9 توسط اچ تی سی ساخته و خیلی زود عرضه میشود

HTC از سال 2011 تا به حال هیچ تبلتی را نساخته است . این کمپانی از سال 2010 هم تا کنون وظیفه ی ساخت خانواده ی پرفروش نکسوس را بر عهده نداشته اما به زودی خط تولید دستگاهی جدید را آغاز به کار میکند : نکسوس 9 گوگل . این شایعه که از تابستان به دنبال این کمپانی بود ، بالاخره توسط مجله وال استریت ژورنال تایید شد . تبلت نکسوس 9 در واقع احیای همکاری این دو شرکت بزرگ از زمان نکسوس…