عضویت / ورود

برنامه ی مترجم IGH به شما کمک می کند تا با ساعت اپل به زبان های بیگانه صحبت کنید

IGH که در زمنیه ی هتل های بین قاره ای فعالیت می کند قصد دارد برنامه ای برای ساعت اپل داشته باشد که به گردشگران کمک کند تا به زبان های بیگانه صحبت کنند.

برنامه ی مترجم IGH که در 28 آوریل که زمان عرضه ی ساعت اپل نیز است، منتشر خواهد شد و در واقع بر پایه نسخه ی تلفن همراه آن است و به افراد کمک می کند تا مانند مردم محلی یک کشور بیگانه صحبت کنند. این برنامه با صحبت کردن کاربر با ساعت اپل کار می کند و می تواند زبان انگلیسی را به 13 زبان دنیا ترجمه کند و دارای اصطلاحات کمی خودمانی تر نیز هست!

بعد از این که این کار انجام شد، ساعت اپل ترجمه ی نوشته شده به همراه طرز صحیح ادای کلمات را به کاربر نشان می دهد. این برنامه شامل امکان ترجمه ی صدایی نیست. اما این امکان در نسخه ی تلفن همراه این برنامه وجود دارد و شاید سازندگان صلاح دیده اند که این امکان بالافاصله برای ساعت اپل عرضه نشود.

با وجود زمان بری طولانی مدت برای ثبت نام IGH در آیفون، نسخه ی رایگان این برنامه ویژگی هایی مانند یادگیری و فرهنگ را به همراه درس های صوتی دارد. زبان هایی که در هنگام معرفی این برنامه در آن وجود دارند شامل؛ اسپانیایی، آلمانی، عبری، هندی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، پرتغالی، ماندارین، روسی و تایلندی است و ممکن است در آینده زبان های دیگری نیز به آن اضافه شوند.

منبع خبر: mashable

آخرین ویرایش درسه شنبه, 26 اسفند 1393 ساعت 23:05

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید