عضویت / ورود

بیش بینی می شود ساعت اپل در سال 2015 فروشی 15 میلیونی داشته باشد

اپل به سرعت به مقام اول در فروش ساعت های هوشمند دست خواهد یافت. با تجزیه و تحلیل داده ها، Strategy Analytics پیش بینی می کند که ساعت اپل در سال 2015 فروشی 15 میلیونی در سراسر جهان داشته باشد. با در نظر گرفتن این که دیگر پلتفرم های ساعت های هوشمند نیز رشد می کنند، اما باز هم به نظر می رسد اپل بتواند سهم زیادی از این بازار را در دست بگیرد.

برند معروف اپل، طرفداران متعصب، تعدد بازار های خرده فروشی و اکوسیستم برنامه هایش این فروش را اطمینان می دهد. شاید عده ای واقعیت را اینگونه برداشت کنند که ساعت اپل به مانند دیگر پلتفرم های گجت های پوشیدنی جذاب نیست اما گجتی ها فکر می کند اکوسیستم سازگار آن با دیگر گجت های اپل برگ برنده ی اپل در این میدان رقابت است.

apple watch forecast gadgetiha.com

در هر حال قیمت، عمر باتری و میزان مد پذیری آن می تواند معیار و دلیلی باشد بر این پیش بینی کمی بلند پروازانه! اگر پیش بینی های Strategy Analytics درست باشد به نظر نمی رسد که اپل با کمبود تامین ساعت هوشمند رو به رو شود. گزارش های بدست آمده این را نشان می دهند که اپل برای سه ماهه اول فروش 6 میلیون دستگاه از این گجت را در دسترس دارد. به نظر می رسد این مقدار باید کافی باشد تا اپل بتواند تا پایان سال 10 میلیون دستگاه دیگر را نیز تولید کند.

منبع خبر: phonearena

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید