عضویت / ورود

ایسوس در حال ساخت ساعت هوشمند غیر اندرویدی است!

ایسوس تا به حال ساعت هوشمند اندرویدی ساخته است که به آن ZenWatch می گویند و در حال کار بر روی نسل بعدی آن نیز هست. اما این ساعت با تغییراتی همراه است. ماه پیش تولید کننده این ساعت ها گفت در حال ساخت ساعت هوشمندی هستیم که بتواند بیش از 7 روز روشن بماند! هرچند که این شرکت تا به امروز راهی برای رسیدن به این هدف اعلام نکرده است.

چند روز پیش، اطلاعات تازه ای درباره ساعت هوشمند جدید ایسوس به بیرون درز کرد. در این اطلاعات مورد افزایش عمر باتری نیز مطرح شده بود که در آن، این شرکت به جای استفاده از اندروید از سیستم عامل دیگری استفاده می کند. همچنین از پردازنده ی مدیاتک ساده ای بهره می برد که هم اکنون در حال توسعه است. اما طرفداران اندروید نباید ناراحت شوند. ایسوس برنامه ریزی کرده تاجانشینی برای ساعت ZenWatch خود تولید کند که از اندروید استفاده می کند. این امکان نیز وجود دارد که ساعت جدید ایسوس در دو مدل با یک سیستم عامل ناشناخته و اندروید معرفی شود. ساعت هوشمند جدید ایسوس احتمالا در سه ماهه سوم 2015 معرفی خواهد شد.

جری شن مدیر عامل ایسوس می گوید: " ما کار با گوگل و اندروید را ادامه خواهیم داد اما ساعت هوشمندی خواهیم ساخت که از اندروید استفاده نمی کند و در عوض عمر باتری بیشتری را به ارمغان می آورد. "

منبع خبر : phonearena

آخرین ویرایش دردوشنبه, 27 بهمن 1393 ساعت 21:23

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید