عضویت / ورود

سونی در حال کار بر روی ساعت جدیدی است

به گزارش بلومبرگ سونی در حال کار بر روی ساعت هوشمند جدیدی است که تمام سطح آن -- یعنی سطح خود ساعت و دست بند آن -- صفحه نمایش است . گفته می شود ساعت اسمارت واچ آینده سونی از یک تکنولوژی انحصاری که به آن e-paper یا کاغذ الکترونیکی استفاده می کند .

هنوز معلوم نیست این تکنولوژی چگونه کار خواهد کرد اما منابع بلومبرگ گفته اند که این فناوری از e-ink های قدیمی که بر روی e-reader ها و دیگر صفحه نمایش ها نیست . بازار اسمارت واچ های سونی کم فروش است اما قطئا بهتر خواهد شد . شرکت های سامسونگ ، ال جی ، اپل و دیگران هم اسمارت واچ هایی در بازار دارند که می توانند برنامه های زیادی را اجرا و در بعضی موارد تماس تلفنی بگیرند و زمان را بگویند پس برای کاربران مفید هستند . ساعت اسمارت واچ 3 سونی از اندروید طراحی شده برای ابزارهای پوشیدنی ، ویژگی هایی مانند ضد آب بودن و بند قابل تعویض استفاده می کند .

به گفته بلومرگ ، ساعت انحنادار سونی در سطح ساعت های دیگر سونی و یا اپل واچ رقابت نمی کند . در عوض سونی در حال آوردن سبک جدیدی از فناوری برای ساعت ها است و بر روی بازاری مصرفی تمرکز دارد که ساعت های هوشمند دیگر را کارآمد نمی دانند . در هر حال سونی نیاز دارد کسب و کار خود را بزرگ تر از همیشه کند . پیش از این سونی اعلام کرده بود فعالیت بخش های موبایل و تلوزیون های خود را برای کم کردن هزینه ها کاهش می دهد و تمرکز خود را بر روی داشتن درآمد از پلی اشتیشن 3 و حسگرهای تصویری خواهد گذاشت .

این شرکت همچنین در حال کار بر روی تکنولوژی های نو ظهور است تا به سمتس ایده های جدید برود به جای اینکه در تعقیب رهبران دنیای فناوری باشد . ساعت انحنادار سونی یکی از این ایده ها است . بخش فناوری های نوظهور سونی که هدف آن ساخت و توسعه فناوری های سودآور و خوب در بازار است ، وظیفه توسعه اسمارت واچ سونی را بر عهده دارد . این ساعت ممکن است به زودی و در سال آینده معرفی شود .

منبع خبر ‌: cnet

آخرین ویرایش درپنج شنبه, 06 آذر 1393 ساعت 16:31

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید