عضویت / ورود

ساعت ساخت اپل معرفی شد ، در سه مدل عرضه میشود و قیمت آن از 349 دلار شروع خواهد شد

بعد از شایعه هایی که برای ساعت اپل بود میتوان از قبل پیش بینی کرد که اپل این ساعت را معرفی خواهد کرد ، ساعت اپل اکنون در رقابت بین ساعت های هوشمند دیگر برند های بزرگ مانند : Samsung Gear S ، Moto 360 و LG G Watch R است . این گجت میتواند به راحتی یک ساعت نامیده شود و همین باعث شد که در کنفرانس اپل با تشویق ایستاده ی حاضرین همراه باشد .

Gadgetiha.com-apple-watch-6

Gadgetiha.com-apple-watch-1

ساعت اپل به گونه ای طراحی شده است تا در 50 ملیی ثانیه پاسخگو باشد و کاربر میتواند به سبک و سلیقه ی خودش آن را شخصی سازی کند . این ساعت همچنین با اپل آیفون ها یکپارچه شده است . این ساعت دارای رابط کاربری منحصر به فردی است که اپل آن را برای گجت پوشیدنی خود طراحی کرده است که با یک پیچ در سمت راست ساعت شخصی سازی میشود و به کاربر اجازه میدهد تا برنامه های دستگاه را به میل خود مرتب کند و به راحتی به صفحه ی خانگی خود بازگردد .

Gadgetiha.com-apple-watch-3

ساعت اپل همانقدر که شیک و زیباست همگام با تکنولوژی هم هست ، همان گونه که تیم کوک ، مدیر عامل اپل این رابط کاربری پوشیدنی را توصیف کرد : " یک ابزار چند منظوره که پاسخ چالش اساسی اینکه چگونه میشود محتوا را با یک صفحه ی نمایش کوچک یک پارچه کرد ، است . "

Gadgetiha.com-Apple-Watch-9

ویژگی های ساعت اپل شامل : مادون قرمز ، LED های قابل نمایش به همراه photosensors که میتوانند با استفاده از ضربان نبض کاربر ، تصاویری کامل از فعالیت های روزانه او تهیه کند . ساعت اپل در سه ورژن در دسترس خواهد بود : Apple Watch ، Apple Sport و Apple Edition . می توانید " یک پیام کوتاه بنویسید ، تقویم خود را چک کنید ، نزدیک ترین کافی شاپ را پیدا و یا کار های دیگری بکنید ، سیری در خدمت شماست . ساعت اپل سیری را دارد و برای استفاده از آن کافی است پیچ کنار دستگاه را نگاه دارید . شما همیشه از اطلاعاتی که به ساعتتان میرسد خبر دارید . " عبارت های از قبل ذخیره شده را بفرستید ، پاسخ هوشمندی بر اساس مکالمه ی خود داشته باشید ، پیام صوتی فرستید ، و یا حتی از نقشه استفاده کنید .

Gadgetiha.com-apple-watch-8

با فشار دادن دکمه ی پایین پیچ ، کاربر میتواند دوستان و مردمی که با آن ها بیشترین ارتباط را داشته است ببیند ، اپلیکیشن دوستان که در ساعت نصب شده است به شما این امکان میدهد که یک تماس برقرار کنید ، یک پیام کوتاه بفرستید یا با دوستان و خوانواده ی خود به راحتی ارتباط برقرار کنید . ساعت اپل در سال آینده ، در اوایل 2015 با قیمت 349 دلار قابل خریداری است و باید با یکی از دستگاه های : آیفون 5 ، آیفون 5 اس ، آیفون 6 یا آیفون 6 پلاس در ارتباط باشد .

Gadgetiha.com-Apple-Watch1

 

منبع خبر :‌ geeky-gadgets

آخرین ویرایش درپنج شنبه, 24 مهر 1393 ساعت 15:33

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید