عضویت / ورود

اخبار دنیای ساعت های هوشمند

ساعت هوشمند اپل در سه کشور دیگر عرضه خواهد شد

امروز ساعت هوشمند اپل در هفت کشور عرضه شد که این کشور ها شامل ایتالیا، مکزیک، سنگاپور، کره جنوبی، اسپانیا، سوئیس و تایوان بوده اند. اپل واچ قرار نیست در همه کشور ها عرضه شود. بنا بر برنامه ریزی ها، اپل ساعت هوشمندش را در 26 تیر ماه در سه کشور دیگر نیز در دسترس قرار خواهد داد.

قیمت ASUS ZenWatch به 150 دلار کاهش یافت

با معرفی Asus ZenWatch 2 در رویداد Computex، سایت های Amazon و Best Buy هر دو تصمیم گرفتند تا قیمت اولین نسل از این ساعت های هوشمند را کاهش داده و به قیمت 150 دلار برسانند. با این که این ساعت هوشمند جدید ترین و یا قدرتمند ترین نیست اما هنوز هم با پشتیبانی از سیستم عامل Android Wear به همراه پردازنده 1.2 گیگاهرتز اسنپدراگون 400 به همراه 512 مگابایت رم یکی از بهترین هاست.

ساعت هوشمند جدید سامسونگ برای پرداخت مجهز به NFC می شود

گزارش های بدست آمده نشان می دهد سامسونگ در حال تدارک برای معرفی ساعت هوشمند جدید خود در نیمه ی دوم سال 2015 است. همچنین گزارش ها حاکی از این می باشند که این ساعت دارای تکنولوژی NFC می باشد که می تواند برای پرداخت در فروشگاه های مجهز به این تکنولوژی کارایی داشته باشد.

برخی از مدل های اپل واچ برای ارسال شش هفته طول می کشند!

به دنبال پیش خرید ساعت هوشمند اپل هستید؟ باید این را به شما گوشزد کنیم که برخی از مدل های این ساعت هوشمند برای ارسال زمانی شش هفته ای لازم دارند.

بروزرسانی اندروید پوشیدنی کمک می کند تلفن گمشده تان را پیدا کنید!

تا به حال اتفاق افتاده است برای پیدا کردن تلفن همراهتان همه جا را گشته اما باز هم آن را پیدا نکنید؟

برنامه ی مترجم IGH به شما کمک می کند تا با ساعت اپل به زبان های بیگانه صحبت کنید

IGH که در زمنیه ی هتل های بین قاره ای فعالیت می کند قصد دارد برنامه ای برای ساعت اپل داشته باشد که به گردشگران کمک کند تا به زبان های بیگانه صحبت کنند.

بیش بینی می شود ساعت اپل در سال 2015 فروشی 15 میلیونی داشته باشد

اپل به سرعت به مقام اول در فروش ساعت های هوشمند دست خواهد یافت. با تجزیه و تحلیل داده ها، Strategy Analytics پیش بینی می کند که ساعت اپل در سال 2015 فروشی 15 میلیونی در سراسر جهان داشته باشد. با در نظر گرفتن این که دیگر پلتفرم های ساعت های هوشمند نیز رشد می کنند، اما باز هم به نظر می رسد اپل بتواند سهم زیادی از این بازار را در دست بگیرد.

سنسور های سلامتی ساعت اپل کاهش پیدا می کنند

تاریخ انتشار ساعت اپل نزدیک است و وال استریت ژورنال از برخی از تفاوت ها در این ساعت با آن چیزی که قبلا معرفی شده بود، سخن می گوید. این سخنان می توانند ارزش تلاش چهار ساله پروژه ساعت اپل را کاهش دهند.

ایسوس در حال ساخت ساعت هوشمند غیر اندرویدی است!

ایسوس تا به حال ساعت هوشمند اندرویدی ساخته است که به آن ZenWatch می گویند و در حال کار بر روی نسل بعدی آن نیز هست. اما این ساعت با تغییراتی همراه است. ماه پیش تولید کننده این ساعت ها گفت در حال ساخت ساعت هوشمندی هستیم که بتواند بیش از 7 روز روشن بماند! هرچند که این شرکت تا به امروز راهی برای رسیدن به این هدف اعلام نکرده است.

سونی در حال کار بر روی ساعت جدیدی است

به گزارش بلومبرگ سونی در حال کار بر روی ساعت هوشمند جدیدی است که تمام سطح آن -- یعنی سطح خود ساعت و دست بند آن -- صفحه نمایش است . گفته می شود ساعت اسمارت واچ آینده سونی از یک تکنولوژی انحصاری که به آن e-paper یا کاغذ الکترونیکی استفاده می کند .