عضویت / ورود

اپل آی او اس 8.4 را همراه با اپل موزیک در 9 تیر منتشر خواهد کرد

اپل در حال تدارک برای انتشار آی او اس 8.4 در 9 تیر ماه است. ساختار این بروزرسانی را بیشتر برنامه اپل موزیک تشکیل داده است. بعد از این انتشار، ایستگاه رادیویی Beats 1 به همراه هنرمندانی چون Zane Lowe در لس آنجلس، Ebro Darden و Julie Adenuga در لندن به فعالیت خود ادامه می دهد. این ایستگاه قرار است در 100 کشور جهان شنیده شود.

زمانی که اپل موزیک کار خود را در 9 تیر ماه شروع کند، به مدت سه ماه رایگان می باشد. بعد از این سه ماه شما می توانید با پرداخت ماهیانه 9.99 دلار از این برنامه استفاده کنید. اشتراک خانواده این برنامه 14.99 دلار است که 6 نفر را تحت پوشش قرار داده و می توانند از آن استفاده کنند. همچنین اپل موزیک به شما اجازه می دهد تا با هنرمند مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنید که این برنامه را مانند شبکه های اجتماعی می کند و هنرمندان می توانند با طرافدارانشان ارتباط داشته باشند. کاربران می توانند با داشتن آی دی اپل به این برنامه وارد شده و به ایستگاه رادیویی Beats 1 و یا ایستگاه رادیویی اپل گوش داده و یا به محتوا اجتماعی سایت ها دسترسی داشته باشند. نسخه ای از این برنامه برای کاربران اندرویدی منتشر خواهد شد.

این برنامه برای رقابت با استریم های موسیقی مانند Spotify، Pandora و Rdio عرضه خواهد شد. تنها زمان می تواند آشکار کند که آیا اپل می تواند در این راه موفق باشد.

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش دردوشنبه, 08 تیر 1394 ساعت 12:21

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید