عضویت / ورود

اندروید آبنبات چوبی بر روی 5.4 درصد از گجت ها استفاده می شود، هنوز کمتر از کلوچه زنجبیلی!

آمار های گوگل نشان دهنده این است که اندروید آبنبات چوبی تنها 5.4 درصد از گجت های اندرویدی را شامل می شود. این آمار ها زمانی تامل بر انگیز می شوند که به این نکته توجه داشته باشیم که اندروید آبنبات چوبی، از پنج ماه گذشته در دسترس برخی از گجت ها قرار گرفت.

هر چند این آمار رشدی نیز نسبت به آمار ماه گذشته یعنی مارس داشته است و از 3.3 درصد به 5.4 درصد رسیده است. این رشد قطعا ادامه پیدا خواهد کرد چرا که تعدادی از پرچمداران اندرویدی به این نسخه از اندروید بروزرسانی خواهند شد و از طرفی تولیدکنندگان، پرچمداران جدید خود را با این نسخه از اندروید ارائه خواهند کرد.

Android Lollipop runs on 5.4 of devices in April (1) gadgetiha.com

Android Lollipop runs on 5.4 of devices in April (2) gadgetiha.com

علاوه بر این ها معرفی گلکسی اس 6، اس 6 ادج و اچ تی سی ام 9 و همچنین ال جی جی 4 و عرضه ی آن ها در بازار ، تعداد استفاده کنندگان از این نسخه از اندروید را در سال 2015 بالاتر خواهد برد.

در حال حاضر جلی بین و کیت کت با هم بیشترین سهم از نمودار را با 80 درصد از آن خود کرده اند. اندروید 2.3 یا همان کلوچه زنجبیلی نیز با این که مدت زیادی از معرفی آن می گذرد، اما هنوز هم 6.4 از نمودار را در اختیار دارد. این مقدار حتی از مجموع اندروید آبنبات چوبی و ساندویچ بستنی که 5.7 درصد می باشد نیز بیشتر است!

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش درچهارشنبه, 19 فروردين 1394 ساعت 19:59

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید