عضویت / ورود

ویندوز 10 در تابستان و در 190کشور عرضه می شود، شیاموئی و لنوو همکاران مایکروسافت

مایکروسافت اعلام کرد ویندوز 10 در تابستان و در بیش از 190 کشور در سراسر جهان و 111 زبان مختلف عرضه می شود که به نظر می رسد کافی باشد. تا به حال این را می دانستیم که نسخه ی جدید ویندوز مایکروسافت در تابستان معرفی می شود اما شنیدن این خبر از زبان مایکروسافت چیز دیگری است!

همانطور که قبلا گفته شده بود ویندوز 10 برای دارندگان ویندوز 7، 8 و ویندوز 8.1 به رایگان بروزرسانی می شود. هرچند این قابلیت برای کسانی است که ویندوز اصلی را خریداری کرده باشند که متاسفانه در ایران تعدادشان خیلی کم است.

مایکروسافت این را نیز اضافه می کند که لنوو تلفن های هوشمند ویندوزفونی را می سازد که توسط چاینا موبایل و در اواسط سال 2015 عرضه می شود. جالب این جاست که این کمپانی از شیاموئی به عنوان یکی از همکارانش یاد کرده است. البته احتمال ساخت تلفن های هوشمند ویندوزی از جانب شیاموئی کم است و مایکروسافت هم می گوید که گروهی از دارندگان Xiaomi Mi 4 به مایکروسافت کمک می کنند تا آزمونی بر ویندوز 10 بر روی اندروید داشته باشد. امکانی که احتمالا در اواخر 2015 منتشر خواهد شد. این کاربران Mi 4 قادرند نسخه ی پیش نمایش ویندوز 10 را بر روی تلفن های خود نصب کرده و بازخورد های خود را ارائه کنند.

همچنین ببینید: مایکروسافت تلفن های اندرویدی را ویندوزی می کند

ما نیز منتظر این هستیم تا ببینیم ویندوز 10 در نهایت چه سرنوشتی در زمان عرضه پیدا خواهد کرد!

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش درچهارشنبه, 27 اسفند 1393 ساعت 13:40

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید