عضویت / ورود

آخرین شایعات از سومین نسل موتورلا موتو ایکس و موتو 360 سکوئل

منبعی که گفته می شود در رابطه با نسل دوم موتو ایکس قابل اعتماد بوده، اینبار کمی پیشرفت کرده و در رابطه با سومین نسل موتو ایکس گمانه زنی کرده است. این منبع به این اشاره می کند که دو نسخه ی 5.2 و 5.7 اینچی از سومین نسل موتورولا موتو ایکس معرفی خواهد شد. هرچند گمانه زنی ها بر سر این است که نسخه بزرگ تر قابلیت بیشتری نسبت به برادر کوچک تر خود ندارد. هر دو نسخه از این تلفن با ظاهری مشابه روانه بازار خواهند شد.

نام این دو موتورولا، موتو ایکس و موتو ایکس پلاس نام گذاری شده است هر چند که نام نسخه ی بزرگ تر می تواند پس از معرفی تغییر نماید. دوربین پشتی در سومین نسل موتو ایکس از کنترل های دستی پیروی می کند که این ویژگی می تواند باعث شود این دوربین به بهترین دوربین در بین تلفن های هوشمند موتورولا بدل شود. نسخه ی 5.7 اینچی از بلندگو های استریو پشتیبانی می کند اما این که آیا نسخه ی کوچک تر نیز این ویژگی را داراست هنوز مشخص نیست.

برنامه ی جدید Google Photo نیز به طور پیش فرض در این تلفن قرار خواهد داشت که به کاربران کمک می کند با توجه به موضوع خاصی به جستجوی عکس ها بپردازند و یا عکس های خود را به اشتراک گذارند. دیگر برنامه ی اشاره شده است که به طور پیش فرض در این تلفن قرار خواهد گرفت، برنامه ی Moto Wear است. Moto Wear برنامه ای است که برای مدیریت ابزار های پوشیدنی موتورولا که به طور قطع یکی از اهداف آن Moto 360 sequel است، معرفی خواهد شد.

منابع ادعا می کنند که موتورولا فرآیند ساخت تلفن هوشمندش را با سرعت بیشتری دنبال می کند. موتورولا معرفی این گجت را طوری برنامه ریزی کرده است که قبل از معرفی پنجمین نسل از نوت ها توسط سامسونگ باشد.

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش درشنبه, 23 خرداد 1394 ساعت 12:02

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید