عضویت / ورود

اکسپریا زد 4 تنها در ژاپن عرضه می شود، سونی برای دیگر کشور ها پرچمدار دیگری را معرفی می کند

سونی اکسپریا زد 4 معرفی شد در حالی که در بسیاری از جهات شبیه برادر کوچکتر خود یعنی زد 3 است که این تلفن نیز شبیه به زد 2 بود! از طرفی زد 2 نیز با تغییرات اندکی نسبت به اکسپریا زد همراه بود.

این جملات همگی این معنی را می دهند که سونی سال هاست در ساخت پرچمدارانش از یک الگوریتم خاص پیروی می کند. تنها تفاوت هایی که اکسپریا زد 4 دارد این است که کمی نازک تر شده و از اسنپدراگون 810 استفاده می کند. در مجموع می توان این گونه برداشت کرد که سونی در حال ارتقا تدریجی محصولاتش است.

اطلاعات جدید نشان می دهند که چرا سونی زد 4 را تنها با یک رویداد مطبوعاتی آن هم در ژاپن معرفی کرده است. این اسمارت فون قرار است در بازار های محلی در ژاپن عرضه شود و بدین معنی است که این تلفن به بازار های جهانی راهی پیدا نمی کند.

سونی یک برند جهانی است و سیاست های این شرکت اجازه نمی دهد که پرچمدارانش را تنها در بازار های ژاپن عرضه کرده و از دیگر بازار های جهانی چشم پوشی کند. به همین دلیل سونی قصد دارد پرچمداری متفاوت را در یک رویداد جهانی برای دیگر بازار ها معرفی کند. این رویداد احتمالا زمانی در انتهای مارس می باشد. سوال این جاست که این تلفن چه قدر با تلفن معرفی شده تفاوت دارد؟ هنوز نمی دانیم اما انتظار داریم این تفاوت تنها تفاوتی کوچک با آن چه معرفی شده است باشد. این تفاوت می تواند در تغییر باند های 4G LTE یا دیگر تفاوت های ناچیز دیگر باشد.

در هر حال شایعات این روز ها با یک دیگر در یک چیز به توافق رسیده اند و آن این است که سونی در آستانه ی معرفی پرچمداری جدید خارج از بازار ژاپن و برای بازار های جهانی است و این خبر برای همه ی دوستاران سونی در همه جا اعم از ایران خوب است!

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش دردوشنبه, 31 فروردين 1394 ساعت 16:07

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید