عضویت / ورود

بروزرسانی اندروید آبنبات چوبی 5.1 برای نکسوس 4 منتشر شد

بعد از اینکه اینکه نکسوس 4 به اندروید 5 بروزرسانی شد، به نظر می رسد اکنون گوگل برای این گجت، آپدیت اندروید 5.1 را نیز به صورت OTA منتشر کرده است. حجم این بروزرسانی 174 مگابایت است است و بدین معنی است که شما می توانید این مقدار را با استفاده از 3G دریافت کنید اما بهترین راه این است که آن را با استفاده از وای فای دریافت کنید.

با نصب اندروید 5.1 شماره ی ساخت این دستگاه از LRX22C به LMY47O تغییر پیدا می کند. همانگونه که می دانید اندروید 5.1 نسخه ی بهبود یافته ی اندروید 5 می باشد که در مواردی با رفع باگ های احتمالی و بهبود عملکرد همراه است. یکی از این موارد، ویژگی های حفاظتی جدیدی است. به این معنی که با استفاده از آن شما می توانید به سرعت با دستگاه بلوتوثی دیگر جفت شده و یا به طور مستقیم به کانکشن وای فای متصل شوید.

این پنجمین نسخه از اندروید است که برای نکسوس 4 منتشر می شود، تلفن هوشمندی که در اکتبر 2012 و با اندروید 4.2 جلی بین معرفی شد. از آن جایی که از معرفی نکسوس 4 چند سالی می گذرد، خوب است که می بینیم گوگل هنوز هم آپدیت هایش را برای این تلفن منتشر می کند. به نظر می رسد این اتفاق برای دارندگان نکسوس 9 نیز دیده شود و بتوانند از شیرینی اندروید 5.1 لذت ببرند! شما می توانید در لینک زیر بروزرسانی اندروید 5.1 را برای نکسوس 4 دریافت کنید:

برای دریافت برورزرسانی اندروید 5.1 آبنبات چوبی کلیک نمایید ...

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش درسه شنبه, 25 فروردين 1394 ساعت 22:11

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید