عضویت / ورود

اچ تی سی ادعا می کند شاید HTC One بروزرسانی اندروید 5.1 را دریافت کند

چند روز گذشته توییتی از جانب یکی از معاونان مدیریتی اچ تی سی تعداد زیادی از دارندگان اچ تی سی وان ام7 را نا امید کرد.

او ادعا داشت اچ تی سی وان ام7 (به جز نسخه ی گوگل پلی) به اندروید 5.1 بروزرسانی نخواهد شد. تضمین اچ تی سی این بوده که تا دو سال برای هر دستگاه بروزرسانی نسخه ی جدید اندروید را منتشر کند. این پرچمدار سابق اچ تی سی نیز به اندروید 5 بروزرسانی شده است و از طرفی هم زمان تضمین داده شده از جانب اچ تی سی به پایان رسیده است.

اما به تازگی توییتی گذاشته شد که در آن Versi می گوید تمام نظرات دارندگان اچ تی سی وان ام7 را شنیده است. او اشاره داشت تعداد زیادی از باگ هایی که در اندروید 5 وجود داشته در بخش نرم افزاری اچ تی سی اصلاح شده اند. او اضافه کرد که ناراحتی دارندگان اچ تی سی وان ام7 را درک می کند و با گفتن دو کلمه ی "به گوش باشید" امید را دوباره به این افراد برگرداند.

اگر شما به این فکر می کنید که اچ تی سی از نظرش بر نمی گردد باید این را بگوییم که این شرکت تا به حال این کار را انجام داده است. در ژوئن سال 2011 این شرکت اعلام کرد که اچ تی سی دیزایر به اندروید کلوچه ی زنجبیلی بروزرسانی نخواهد شد حتی با وجود این که از معرفی آن تنها 14 ماه می گذشت! اچ تی سی علت این تصمیم را مقدار رم کم این دستگاه (576 مگابایت) می دانست. اما شکایاتی که از اچ تی سی شد این شرکت را بر این داشت تا کلوچه ی زنجبیلی را برای دیزایر منتشر کند.

اچ تی سی وان ام 7 دارای 2 گیگابایت رم است بنابراین می توان گفت مقدار کم حافظه دلیل این موصوع نیست. اگر موضوع پایان یافتن زمان گارانتی 2 ساله ی پشتیبانی این محصول است، اچ تی سی باید در نظر داشته باشد که بدست آوردن ایمان مشتریان و به ویژه دارندگان ام7 به خودش آن هم به وسیله ی ارسال یک بروزرسانی کار آنچنان مشکلی نیست. علاوه بر این کسانی که خواهان این تلفن هستند با دیدن پشتیبانی نشدن از جانب اچ تی سی می توانند به دنبال دستگاه دیگری باشند.

مطمئنا اچ تی سی به وجهه ی خود آسیبی وارد نمی کند در حالی که می تواند به راحتی بروزرسانی ای را منتشر کند تا دارندگان این دستگاه احساس خوبی راجع به اچ تی سی پیدا کنند. اگر اچ تی سی اینکار را انجام ندهد، این موضوع می تواند امتیازی منفی برای اچ تی سی برای کسانی که بین اچ تی سی وان ام9 و سامسونگ اس 6 در تردید هستند ایجاد کند.

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش دریکشنبه, 02 فروردين 1394 ساعت 21:19

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید