عضویت / ورود

ایسوس قیمت و تاریخ عرضه ی نسخه ی 64 گیگابایتی زنفون 2 را مشخص کرد

ایسوس زنفون 2 را هفته ی پیش در تایوان منتشر کرد. نسخه ی 5 اینچی این تلفن هوشمند تنها با قیمت 159 دلار قابل خرید است. این قیمت برای زنفون 2 ایسوس قیمت خوبی است اما بیشتر افراد آشنا به تکنولوژی مدل 5.5 اینچی فول اچ دی با 32 گیگابایت حافظه ی داخلی را ترجیح می دهند.

این مدل هم به طرز شگفت انگیزی تنها 285 دلار است. به نظر می رسد هرچه تلفن های هوشمند به عرضه در بازار های غربی مانند آمریکا نزدیک می شوند قیمت ها کمی تفاوت پیدا کرده و بیش تر شود اما ایسوس این بار این رسم دیرینه را کنار گذاشته است.

علاوه بر این ها ایسوس مدل 64 گیگابایتی این تلفن هوشمند را عرضه خواهد کرد. این نسخه ی 64 گیگابایتی که با کد ZE551ML شناخته می شود تاریخی رسمی برای انتشار پیدا کرده است. ایسوس این گجت هوشمند را در 3 فروردین یا کمی دیرتر معرفی می کند و به نظر می رسد گران ترین تلفن هوشمندی باشد که ایسوس تا کنون ساخته است.

این اسمارت فون چقدر قیمت دارد؟
ایسوس این نسخه را با قیمت 318 دلاری عرضه می کند که قیمتی خوب برای تلفنی با رم 4 گیگابایت و حافظه ی داخلی 64 گیگابایتی است. در ماه مارس این تلفن به چین، هنگ کنگ، سنگاپور و فرانسه و در آوریل به هند، ایتالیا و جنوب شرق آسیا خواهد رفت. برای کشور برزیل هم می توان ژوئن را امیدوار بود.

منبع: phonearena

آخرین ویرایش درسه شنبه, 26 اسفند 1393 ساعت 12:20

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید