عضویت / ورود

حرکت متناقض سونی اینبار با انتشار بروزرسانی برای Xperia C3!

اگر اسکرین شات های لیک شده از سونی حقیقت داشته باشند به نظر می رسد سونی یک مشکل امنیتی در پایه و اساس خود احساس می کند.

بیایید به سال گذشته 2014 بازگردیم. درست آن روز هایی که سونی برای نمایش فیلم مصاحبه (The Interview) تهدید شده بود و در نهایت هم با سماجت و پافشاری بر روی آرمان های آزادی بیان، این فیلم را در گوگل پلی و نت فلیکس قرار داد و البته نتیجه این کار را هم دید وچندین فیلم آماده ی اکران این شرکت در فضای مجازی قرار داده شد.

xperia c3 leaked screenshot (1) gadgetiha.com

بار دیگر سونی ادعا می کرد تنها خانواده ی زد به آبنبات چوبی بروزرسانی می شوند اما در آخر هفته تصاویری از Xperia C3 لیک شد که این گجت را در حال پشتیبانی اندروید 5 نشان می داد! به هر گونه ای که حروف الفبا را انداز و برانداز کردیم نتوانستیم رابطه ای میان حرف "Z" و "C" پیدا کنیم!

xperia c3 leaked screenshot (2) gadgetiha.com

شاید این حرف درست باشد که سونی در حال تست اندروید آبنبات چوبی بر روی Xperia C3 بوده است تا عملکردش را در این مورد مطلع شود و بعد از این که عملکرد آن را ضعیف یافته تصمیم گرفته بروزرسانی انروید 5 را نتها برای خانوده ی زد منتشر کند. اما این تناقض جالبی است و از طرفی هم مقداری امیدواری به دارندگان تلفن های هوشمندی چون Xperia C3 می دهد.

xperia c3 leaked screenshot (3) gadgetiha.com

این بروزرسانی ویژگی هایی مانند منوی برنامه های تازه، اعلان های قفل صفحه، تنظیمات سریع و البته طراحی متریال را ارائه می دهد.

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش درپنج شنبه, 28 اسفند 1393 ساعت 14:02

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید