عضویت / ورود

شیاموئی در دوازده ساعت 2.11 میلیون تلفن هوشمند را به فروش رساند

در گجتی ها به شما گفتیم که شیاموئی در 6 ساعت، 1.6 میلیون تلفن همراه را در مدت زمان روز فستیوال به فروش رساند! این فستیوال یک رویداد سالانه است که اتفاقا با تاریخ تاسیس این شرکت نیز هم زمان شده است.

امسال شیاموئی پنج ساله شد و به یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تلفن های همراه در جهان بدل شده است. این شرکت همچنین جایگاه ویژه ای در چین دارد؛ جایی که رقابت در بازار تلفن های هوشمند بسیار سخت است. شیاموئی تا به حال در رقابت با شرکت هایی مانند لنوو، زد تی ای و هواوی موفق عمل است.

زمان آن رسیده که باید پرسید عملکرد شیاموئی در زمان برگذاری فستیوال چگونه بوده است؟ این شرکت در طول مدت زمان این جشنواره 2.11 میلیون تلفن همراه را به فروش رساند و درآمدی 335 میلیون دلاری را برای این شرکت به همراه داشت. همینطور که پیش از این نیز اشاره داشتیم این مقدار فروش در سال گذشته 1.3 میلیون دستگاه بوده است.

Xiaomi festival sale gadgetiha.com

نکته ی جالب این جاست که اولین فروش شیاموئی در این جشنواره بعد از یک ساعت و بیست و هفت دقیقه به اتمام رسید! شیاموئی فستیوال های مختلفی را در کشور هایی مانند مالزی، هند و اندونزی که امسال اضافه شده است برگذار می کند.

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش درپنج شنبه, 20 فروردين 1394 ساعت 23:39

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید