عضویت / ورود

اپل ارائه آیپد را برای مدارس راحت تر می کند

یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که باعث می شود داشتن و مدیریت کردن آیپد ها برای مدارس کمی سخت باشد، لزوم وجود اپل آیدی است که برای دریافت نرم افزار ها از طریق اپل استور ضروری است. این ضرورت فرآیند راه اندازی تبلت برای هر دانش آموز را کمی زمان بر می کند.

اپل در ایمیلی که به یکی از همکاران آموزشی اش ارسال کرده اظهار کرده که "اختصاص برنامه ها بدون نیاز به داشتن اپل آیدی برای هر تبلت امکانی است که تعداد مراحل لازم جهت راه اندازی یک دستگاه را کمتر می کند."

مدارس هنوز در حال ایجاد و مدیریت اپل آیدی ها برای دانش آموزان هستند که بتوانند به iCloud دسترسی داشته باشند. این کار زمانی مشکل می شود که نیاز به رضایت نامه ای جهت ساخت اپل آیدی برای دانش آموزان زیر 13 سال است. در همین زمان مدارس باید مراقب این باشند که دانش آموزان بر روی تبلت های آن ها بازی نصب نکرده و یا محتوی نامناسب سنشان را مشاهده نمی کنند!

"ما در حال ساخت برنامه ای هستیم که فرآیند راه اندازی برنامه ها را در آیپد را آسان تر می کند. امروزه داشتن اپل آیدی برای ارائه ی برنامه و کتاب ها برای دانش آموزان امری ضروری است. ما در حال انجام کاری هستیم که بتوانیم این نیاز را تغییر دهیم و به مدارس اجازه دهیم بدون داشتن اپل آیدی برنامه هایی را به دستگاه اختصاص دهند. با این کار تعداد مراحل برای راه اندازی برنامه ای در یک آیپد کم تر خواهد شد.

برای این کار ابتدا باید لزوم داشتن اپل آیدی تنها برای دریافت محتوی حذف شود. همچنین مدارس امکانی را دارند تا از خرید های شخصی دانش آموزان، بدون اینکه ایمیل اپل را نداشته باشند جلوگیری کنند."

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش دریکشنبه, 17 اسفند 1393 ساعت 22:27

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید