عضویت / ورود

بروزرسانی آبنبات چوبی برای هیچ یک از گجت های سونی غیر از خانواده ی زد ارائه نخواهد شد!

هفته هایی است که سونی تحت شایعات و درگیری های فراوانی است. منشا این شایعات را در هفته های گذشته و بعد از این که مدیر عامل سونی اعلام کرد که بخش موبایل این شرکت واگذار خواهد و در گجتی ها آن را مورد بررسی قرار دادیم شروع شد.

در این روز ها اما درگیری ها کمی بیشتر شده است. بعد از اینکه این خبر منتشر شد که بروزرسانی اندروید آبنبات چوبی تنها برای خانواده ی زد سونی در حال انتشار است.

Update lollipop sony gadgetiha.com

این توییت جنجالی، این را نشان می دهد که بروزرسانی آبنبات چوبی برای هیچ گجتی از سونی غیر خانواده ی زد منتشر نخواهد شد. باید بگوییم گزارش های دیگری نیز هستند که این موضوع را تایید می کنند. سونی با این سیاست کاری کرده تا افراد زیادی از آن نا امید شوند. این افراد با یک عذر خواهی در انتهای پیام راضی نخواهند شد.

با توجه به این که بخش موبایل سونی به خوبی گذشته کار نمی کند، تنها کاری که سونی در این برهه می تواند انجام دهد این است که همین مصرف کنندگان خود را حفظ کند. هرچند با دانستن اینکه محصولاتی که تحت شعاع این بروزرسانی نیستند، شاید از مشخصات آنچنان خوبی بهره مند نبوده و باید تغییرات زیادی در آن ها ایجاد کرد تا مشمول این بروزرسانی شود و از طرفی هم بودجه ی این بخش کم است، می توان تا حدودی پشتیبانی نکردن سونی را درک کرد.

منبع خبر: androidauthority

آخرین ویرایش درشنبه, 16 اسفند 1393 ساعت 21:34

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید