عضویت / ورود

سامسونگ انتظار شکستن رکورد فروش توسط اس 6 را دارد!

سامسونگ انتظار بیش از حدی از تلفن هوشمندی که به تازگی معرفی کرده است دارد. بنا بر گزارش های Andy Tu، سامسونگ این احساس را دارد که پرچمدار تازه معرفی شده اش بتواند رکورد فروش این شرکت که در حال حاضر در اختیار گلکسی اس 4 است را ارتقا دهد.

بیش از 16 میلیون عدد از گلکسی اس 4 تنها در سه ماهه اول عرضه ی آن به فروش رفت. اس 5 در سه ماهه اول عرضه، کاهشی 4 میلیونی داشت و 12 میلیون از آن به فروش رفت. این کاهش باعث شد سامسونگ بتواند پرچمدار خود را اصلاح کرده و آن را به WMC 2015 برساند.

بنا به گزارش Andy Tu، سامسونگ در سه ماهه بعدی سعی در فروش موفق اس 6، گلکسی نوت 4 و میان رده های خانواده E دارد. سامسونگ گلکسی اس 6 و اس 6 ادج هر دو در 10 آوریل برای فروش عرضه خواهند شد.
بعد از سال ها شکایت از پلاستیک های به کار رفته در خانواده ی S سامسونگ، پروژه ی Zero که هدف ارتقای مواد اولیه ی گجت های این شرکت را بر عهده دارد، باعث شد تا اس 6 اینبار با بدنه ای فلزی که توسط پوشش از گوریلا گلس چهار پوشیده شده است معرفی شود. در این شکی نیست که با این تغییر، ظاهر دستگاه کمی آراسته تر شده است.

پروژه ی Zero و روند جدید سامسونگ، این شرکت را بر این داشت تا تغییر بزرگی در اس 6 دهد. هر چند که همه ی تغییرات نیز خوب نیستند، برای نمونه کاربران قادر نیستند قاب پشتی این گجت را باز کرده و باتری آن را تغییر دهند، طبیعتا این مورد برای حافظه ی خارجی نیز صدق کرده و آنها نمی توانند حافظه ی اس 6 را افزایش دهند.

پیشرفت های دیگری نیز بوده است؛ باتری اس 6، 50 درصد زودتر از باتری اس 5 شارژ می شود. دوربین پشت 16 مگاپیکسلی شده و دارای دیافراگمی با بزرگی f/1.9 که برای مکان های با نور کم مناسب می باشد و البته ویژگی های OIS است! 3 گیگابایت رم DDR4 را نیز به آن ها اضافه کنید.

چیزی که روشن نیست این است که آیا سامسونگ فروش اس 6 و اس 6 ادج را به یک شکل شمارش خواهد کرد؟ از آن جایی که سامسونگ یک هدف جاه طلبانه را در سر خود می پروراند این موضوع کاملا امکان پذیر است. به هر حال آن چیزی که سامسونگ امروز امیدوار است این است که تغییرات انجام شده در پرچمدار جدیدش نه تنها رکورد این شرکت را ارتقا دهد، همچنین بتواند با HTC One M9 و LG G4 نیز در بازار های توسعه یافته مانند آمریکا رقابت داشته باشد. در بازار های دیگر هم این شرکت باید با پرچمداران شرکت های چینی مانند شیاموئی رقابت داشته باشد.

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش درپنج شنبه, 14 اسفند 1393 ساعت 09:57

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید