عضویت / ورود

اخبار دنیای کمپانی ها

فیسبوک در حال آزمایش یک آپلود کننده عکس برای آی او اس است؟

بنا به گزارش هایی که به تازگی منتشر شد است، فیسبوک در حال آزمایش یک آپلود کننده عکس برای آی او اس است. این برنامه قادر است فیلتر هایی را برای عکس های شما قرار داده، به آن ها متن اضافه نماید و استیکر های فیسبوک را در آن قرار دهد.

هواوی تکنسین ها و طراحان سامسونگ را استخدام می کند!

پس از ماه ها گمانه زنی متعدد و فاش شدن های متوالی، سامسونگ در نهایت اس 6 و اس 6 ادج را معرفی کرد. می توان اس 6 ادج را به عنوان یکی از زیبا ترین تلفن های سال 2015 معرفی کرد. داشتن بدنه ای فلزی همراه با ترکیبی از گوریلا گلس می تواند از دلایل این انتخاب باشد.

شیاموئی در دوازده ساعت 2.11 میلیون تلفن هوشمند را به فروش رساند

در گجتی ها به شما گفتیم که شیاموئی در 6 ساعت، 1.6 میلیون تلفن همراه را در مدت زمان روز فستیوال به فروش رساند! این فستیوال یک رویداد سالانه است که اتفاقا با تاریخ تاسیس این شرکت نیز هم زمان شده است.

شیاموئی 253 میلیون دلار تلفن هوشمند را در مدت زمان 6 ساعت به فروش رساند

برای این که به شما نشان دهیم شیاموئی تا چه اندازه رشد داشته است باید به سال 2013 باز گردیم، جایی که این شرکت در روز فستیوال، 82 میلیون دلار از فروش تلفن های هوشمندش به دست آورد.

اچ تی سی برنامه ای برای عرضه ی One M9+ در اروپا و آمریکا ندارد!

اچ تی سی دیروز دو تلفن هوشمند جدیدش را معرفی کرد، هر دو این تلفن ها با رزلوشن QHD آماده ی فروش در بازار های چین هستند.

مایکروسافت تلفن های اندرویدی را ویندوزی می کند

مایکروسافت در حال آزمودن ویندوز 10 بر روی تلفن اندرویدی Xiaomi Mi 4 بوده است. با این وجود شیاموئی همکاری خود را با مایکروسافت تایید نمی کند. جزئیات بیشتر از این آزمایش این را نشان می دهد که استفاده از ویندوز 10 باعث جلوگیری از استفاده از اندروید می شود.

اپل ارائه آیپد را برای مدارس راحت تر می کند

یکی از بزرگ ترین مشکلاتی که باعث می شود داشتن و مدیریت کردن آیپد ها برای مدارس کمی سخت باشد، لزوم وجود اپل آیدی است که برای دریافت نرم افزار ها از طریق اپل استور ضروری است. این ضرورت فرآیند راه اندازی تبلت برای هر دانش آموز را کمی زمان بر می کند.

بروزرسانی آبنبات چوبی برای هیچ یک از گجت های سونی غیر از خانواده ی زد ارائه نخواهد شد!

هفته هایی است که سونی تحت شایعات و درگیری های فراوانی است. منشا این شایعات را در هفته های گذشته و بعد از این که مدیر عامل سونی اعلام کرد که بخش موبایل این شرکت واگذار خواهد و در گجتی ها آن را مورد بررسی قرار دادیم شروع شد.

سامسونگ انتظار شکستن رکورد فروش توسط اس 6 را دارد!

سامسونگ انتظار بیش از حدی از تلفن هوشمندی که به تازگی معرفی کرده است دارد. بنا بر گزارش های Andy Tu، سامسونگ این احساس را دارد که پرچمدار تازه معرفی شده اش بتواند رکورد فروش این شرکت که در حال حاضر در اختیار گلکسی اس 4 است را ارتقا دهد.

مایکروسافت و سامسونگ به اختلاف حقوقی خود پایان دادند

سامسونگ و مایکروسافت اعلام کردند که به اختلاف حقوقی درباره ی حق امتیاز اندروید پایان داده اند . شرایط قرارداد محرمانه است .