عضویت / ورود

برنامه رایگان اپل موزیک برای اندروید منتشر نخواهد شد؛ اپل هدف ثبت نام کاربران پولی را در سر دارد

چندی پیش اپل موزیک که برای دارندگان iOS در دو نسخه ی محدود رایگان و نسخه ی پولی معرفی شد. اگر دارنده گجتی اندرویدی هستید این فرصت بدست آمده تا برای نسخه پولی آن ثبت نام کنید اما نسخه ی رایگان آن برای اندروید موجود نمی باشد.

اپل موزیک اولین برنامه ی ساخته شده اپل برای اندروید است. این برنامه در اواخر 2015 منتشر خواهد شد اگر چه انتظار می رفت یک تفاوت عمده میان نسخه آی او اس و اندروید آن باشد و آن این است که کاربران اندروید قادر به دسترسی به محتوا رایگان نمی باشند.

آیا اپل می تواند کاری که دیگر رقبای آن در جذب کاربران به سوی استریم های پولی ناتوان بوده اند را انجام دهد؟ این را در نظر داشته باشید که 45 میلیون از 60 میلیون کاربر Spotify از نسخه رایگان آن استفاده کرده و تنها 4 درصد از کاربران Pandora برای سرویس های در حال استفاده در هر ماه هزینه ای پرداخت می کنند. ارائه کاربری نامحدود، دسترسی به آرشیو موزیک اپل و ذخیره سازی شخصی موزیک ها توسط کاربران از ویژگی هایی است که اپل برای نسخه ی پولی این برنامه در نظر گرفته است.

آیا اپل موفق خواهد شد تا سهمی در کاربران استریم های غیر رایگان داشته باشد؟ ما می توانیم زمانی به این سوال پاسخ دهیم که شنیده ها را دیده باشیم!

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش درچهارشنبه, 20 خرداد 1394 ساعت 11:47

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید