Logo
چاپ کردن این صفحه

آیا شیاموئی تلفن جدیدی را معرفی خواهد کرد؟

بعد از اینکه شیاموئی در روز فستیوال موفق بود و 2.11 میلیون تلفن همراه را به فروش رساند، این شرکت در حال ارسال دعوتنامه هایی جهت شرکت در رویدادی در 3 اردیبهشت که در دهلی نو برگزار می شود است.

در این دعوت نامه اشاره شده است که "i" در حال آمدن است. گمانه زنی ها بر این اساس است که شیاموئی در صدد معرفی و عرضه ی بین المللی پرچمدار حال حاضر خود یعنی Xiaomi Mi 4 است.

تعدادی دلیل وجود دارد که باور داشته باشیم که تلفن هوشمند Xiaomi Mi 4i در 3 اردیبهشت توسط شیاموئی رونمایی خواهد شد. اول این که این اسم در IDA سنگاپور به نمایش در آمد. دوم این که تلفنی به همین نام در بنچمارک GeekBench3 ظاهر شد که نتایج این بنچمارک نشان می دهد Xiaomi Mi 4i دارای پردازنده ی 64 بیتی هشت هسته ای کوالکام با سرعت پردازش 1.65 GHz و دو گیگابایت رم است. با توجه به این مشخصات می توانیم بگوییم شاهد تلفنی با مشخصات پایین تر از Xiaomi Mi 4 که دارای پردازنده ی اسنپدراگون 801 به همراه 3 گیگابایت رم است می باشیم.

در حال حاضر قیمت و بازار های هدف گذاری شده برای این تلفن مشخص نیستند. باید منتظر بود و دید چه کشور هایی می توانند این تلفن میان رده را عرضه کنند. تنها کلمه ای که می توان برای وصف این لحظات به کار برد این است که به گوش باشید!

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش دریکشنبه, 23 فروردين 1394 ساعت 21:45
کلیه حقوق برای گجتی ها محفوظ است. باز نشر مطالب تنها با اجازه ی قبلی امکان پذیر می باشد.