عضویت / ورود

تلوزیون جدید اپل در نیمه ی امسال معرفی خواهد شد

تلوزیون اپل در اواخر سال 2015 آپدیتی را دریافت خواهد کرد و ویژگی هایی دارد که مدت ها است منتظر آن ها هستیم.

اپل تلوزیون جدید خود را در اواخر امسال در کنفرانس توسعه دهندگان که WWDC خطاب می شود رونمایی خواهد کرد. این گزارش ها بر اساس صحبت های افرادی است که ادعا می کنند از برنامه های اپل اطلاع دارند. بنا بر این گزارش ها اپل تی وی در حالی معرفی خواهد شد که برنامه ی اپل این است تا بسته ی نرم افزاری جدیدی را ارائه دهد که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه هایشان را به ست آپ باکس اپل بیاورند.

در حال حاضر اپل تی وی برنامه هایی دارد، اما این برنامه ها به طور اتوماتیک اضافه شده اند. این آپدیت، اپ استوری شبیه به اپ استور موجود بر روی آیفون و آیپد را به اپل تی وی اضافه می کند.

اپل تی وی باکس که ظاهری جالب نیز دارد به این امید معرفی شده بود تا محتوی آیتونز را به تلوزیون اپل بیاورد. تمرکز نسخه های بعدی آن روی محتوی استریم بود. از سال 2012 آپدیتی برای اپل تی وی ارائه نشده است. اپل تی وی باکس اجازه ی دسترسی به محتوی آیتونز و یا پخش فیلم های آنلاین را به تلوزیون می دهد. کاربران می توانند فیلم ها را اجاره و یا خریداری کرده و بر روی دستگاه به تماشای آن بنشینند.

سال ها پیش بنیان گذار اپل، استیو جایز اپل تی وی را "سرگرمی" خطاب کرد و آینده این محصول را هم روشن می دید. تا کنون مشخصات کلیدی مانند بهبود سیستم عامل این دستگاه هنوز ناشناخته مانده است. تاریخ معرفی این دستگاه هنوز به طور رسمی اعلام نشده اما قطعا در رویداد WWDC 2015 است. این کنفرانس احتمالا میزبان کسانی است که توسعه دهنده ی سیستم عامل iOS و یا OS X بوده اند. در اوایل ماه ژوئن نیز اپل محلی را در نظر می گیرد تا آپدیت اپل تی وی خود را ارائه دهد.

منبع خبر: cnet

آخرین ویرایش دردوشنبه, 03 فروردين 1394 ساعت 00:05

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید