عضویت / ورود

زمان معرفی اچ تی سی باتر فلای دستخوش تغییراتی شد، تبلت جدید اچ تی سی در سه ماهه دوم یا سوم سال نمایان می شود

علاوه بر این که برای معرفی شدن One M9 و One M9 Plus در رویداد "MWC 2015" منتظریم، اچ تی سی خود را برای معرفی عضو جدیدی از خانواده ی باترفلای ها که احتمال دارد نام آن باترفلای 3 باشد، آماده می کند.

به هر حال به نظر می رسد باترفلای 3 قرار نیست در آینده ای نزدیک معرفی شود. این گفته با توجه به توییت "@upleaks" است و این را هم اضافه می کند که اچ تی سی در نظر دارد این تلفن هوشمند را در نیمه ی دوم سال معرفی کند.
با در نظر گرفتن شایعات، باترفلای 3 با یک صفحه نمایش 5.2 اینچی با رزلوشن (QHD (1440*2560 معرفی می شود، بنابراین از عضو قبلی خانواده ی باترفلای ها کمی بزرگ تر است. با توجه به این که باترفلای 2 در برابر آب مقاوم بود، این انتظار را داریم که باترفلای 3 نیز این گونه باشد.

HTC-New-Butterfly-gadgetiha.com

مورد دیگری که "@upleaks" منتشر کرد، مربوط به شایعه ی طولانی مدت تبلت اچ تی سی بود. بر اساس این توییت تبلت اچ تی سی باید در سه ماهه دوم یا سوم سال معرفی شود. پس این بازه ی زمانی می تواند بین آوریل تا سپتامبر در گردش باشد. اطلاعات زیادی درباره این تبلت وجود ندارد اما شایعاتی مبنی بر این که زبان طراحی نکسوس 6 و با مشخصاتی بالاتر را داراست، به گوش می رسد.

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش درپنج شنبه, 30 بهمن 1393 ساعت 10:27

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید