عضویت / ورود

آنچه باید از اپل در رویداد 9 مارس انتظار داشته باشید – بخش دوم

مطلب ویژه آنچه باید از اپل در رویداد 9 مارس انتظار داشته باشید – بخش دوم
در بخش قبلی درباره ی انتظاراتی که باید از اپل در رویداد پی رویش داشته باشیم صحبت شده بود. حال شما را به خواندن ادامه ی این بخش دعوت می کنیم.


یک مک بویک ایر جدید

macbook air (2) gadgetiha.com

اپل در حال برنامه ریزی برای معرفی یک مک بوک ایر جدید است و رویداد 9 مارس اپل می تواند روزی برای این کار باشد. این مک بوک می تواند جایگزین مک بوک قبلی اپل شود. این مک بوک باید سبک تر، کوچک تر و با نمایشگری بهتر از مک بوک قبلی باشد.

گزارش های اولیه بر این بود که این لپ تاپ در ژانویه معرفی می شود. مورد دیگری که در این گزارش ها خودنمایی می کرد این بود که این مک بوک از نمایشگری 12 اینچی برخوردار است درحالی که از مک بوک ایر 11 اینچی کوچک تر است! اپل گفته بود در حال راهی برای ساخت لپ تاپی است که تنها شامل دو درگاه باشد؛ اولین درگاه جک هدفون بوده و دومی نوع جدیدی از USB که به آن C connector گفته می شود است. بنابراین حتی یک درگاه مستقل برای شارژر نیز وجود ندارد! که به نظر می رسد یک تابو شکنی موفق یا ناموفق از جانب اپل باشد.

این مک بوک جدید اولین مک بوکی است که فن ندارد. بنابراین برای افرادی که از صدای فن مک بوک خود ناراضی بوده اند می تواند خبر خوبی باشد. با توجه به گزارش ها کیبورد این مک بوک از سایر مک بوک ها کمی باریک تر است.

با در نظر گرفتن گزارشی از روزنامه وال استریت ژورنال این مک بوک جدید در آوریل یا ژوئن عرضه می شود. این رویداد 9 مارس می تواند برای اپل مکانی مناسب باشد تا درباره ی لپ تاپ جدیدش صحبت کند.


مک بوک ایر ها بروزرسانی می شوند
انتظار این را نداشته باشید که اپل مک بوک جدیدش را معرفی کند اما مک بوک های قدیمی خود را کنار بگذارد. اپل دوست دارد که گجت های قدیمی اش را نگاه داشته و آن ها را با قیمت های متفاوتی به فروش برساند که نمونه اش را بار ها و بار ها دیده ایم.

macbook air (3) gadgetiha.com

خانواده ی ایر ها آخرین بار در آوریل سال 2014 بروزرسانی شدند و حاصل آن یک پردازنده ی Haswell اینتل بود. اما این پردازنده ها در حال حاضر کمی قدیمی شده اند و باید این انتظار را به قطعیت داشت که اپل از پردازنده های Broadwell در مک بوک جدیدش استفاده می کند. انتظار چیز هیجان انگیزی را نداشته باشید، مک بوک ایر های جدید تنها سریع تر و احتمالا دارای طول عمر باتری بیشتری هستند.

iOS 8.2
ساعت اپل نمی تواند بدون آیفون کار کند، اما ابتدا باید آیفون ها بتوانند با ساعت اپل سازگاری داشته باشند. این دقیقا همان کاری است که این بروزرسانی انجام می دهد. چیزی که قابل انتظار است این است که برنامه ای در آیفون اضافه خواهد شد که با کمک آن می توان تنظیمات مربوط به ساعت اپل را تغییر داد.

بدون در نظر گرفتن مواردی که گفته شد، بروزرسانی 8.2 تنها شامل چند باگ برطرف شده و تغییراتی برای بهبود برنامه ی Health است. شاید بزرگ ترین نا امیدی این باشد که برای داشتن emoji picker جدید باید تا برزورسانی 8.3 صبر داشته باشید.

آیپد بزرگ، تلوزیونی از اپل یا یک گجت پخش موسیقی را انتظار نداشته باشید!
دو مورد از بزرگ ترین محصولات اپل هستند که احتمالا در رویداد 9 مارس غایب می باشند. قابل توجه ترین آن ها آیپد 12.9 اینچی است که به آن آیپد پلاس نیز گفته می شود که تقریبا یک سال است شایعاتی از آن در گوشه و کنار ها شنیده می شود. به نظر می رسد اپل در حال کار بر روی این تبلت است اما بر اساس گزارش های داده شده که در گجتی ها نیز به آن پرداختیم، تولید این گجت تا سپتامبر شروع نخواهد شد.

تاریخ معرفی آن هم احتمالا همزمان با دیگر آی پد ها بوده که می تواند در بازه ی زمانی اکتبر و نوامبر باشد.اپل اظهار داشته در حال کار بر روی تلوزیون جدیدی است. گزارش های مربوط به این موضوع در سال گذشته کمی کاهش داشت و به نظر می رسد اپل در حال کار بر روی پروژه های دیگری است که ما انتظار دیدن آن ها را داریم. پس تلوزیون اپل ممکن است روز دیگری معرفی شود.

انتظار می رود برخی در همین 2015 معرفی شوند

beats music dr.dre gadgetiha.com

اپل گفته که بخش بیتس را به بخش سرویس موسیقی آیتونز خود تبدیل می کند. احتمال این که این اتفاق بیفتد زیاد است اما گزارش های 9to5mac نشان می دهند که کنفرانس توسعه دهندگان تا ژوئن برگذار نمی شود. در ضمن خبری هم از ماشین اپل وجود ندارد!

بخش اول: gadgetiha

منبع: theverge

آخرین ویرایش دریکشنبه, 17 اسفند 1393 ساعت 20:08

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید