عضویت / ورود

گران ترین برنامه های iOS در آمریکا را ببینید

اگر از آن دسته از افرادی هستید که حاضر به پرداخت بیش از پنج دلار برای یک برنامه نیستند، احتمالا از دیدن این قیمت ها هیجان زده خواهید شد. بر طبق این نمودار ها که توسط Dadaviz ساخته شده اند، گران ترین برنامه های iOS که هشت عدد هستند در قیمت 999.99 دلار قرار گرفته اند.

اگر این برنامه ها را دسته بندی کنیم در می یابیم یک برنامه مربوط به امور مالی و حساب رسی، یکی برنامه ی موسیقی، یکی مربوط به بهره وری بیشتر، یکی مربوط به ورزش، یکی در زمینه ی نیاز های زندگی و سه تا مربوط به مدیریت کسب و کار هستند.

بعد از رده بندی برنامه های 999.99 دلاری نوبت به رده بندی 499.99 تا 299.99 دلاری است. برنامه ی Tap Menu با قیمتی 399.99 دلاری به شما اجازه ی طراحی و ساخت منو های خودتان را می دهد. بازی Barcelona vs. Madrid همانطور که از نامش پیداست برنامه ای ورزشی بوده و شبیه ساز بازی رئال مادرید و بارسلونا است و با توجه به کاری که انجام می دهد قیمت بالایی دارد.

برنامه ی TouchChat AAC با قیمت 299.99 دلاری تنها مخصوص آیپد است و برای کسانی ساخته شده است که به دلیل مشکل یا بیماری قادر به خوب صحبت کردن نیستند. در این برنامه کیبورد و تعدادی از تلفظ های کلمات رایج قرار دارد. پنج جمله ی انگلیسی با لهجه ی آمریکایی و دو جمله ی انگلیسی با لهجه ی بریتانیایی وجود دارد. در همین قیمت برنامه ی تفریحی Water Globe به شما امکان ساخت گلوله ی برفی مجازی می دهد.

most expensive iOS apps in the U.S gadgetiha.com

قیمت برخی از برنامه ها کاهش یافته در حالی که هنوز بهره وریشان زیاد است و با توجه به کاری که به آن ها انجام می دهید ممکن است مقرون به صرفه باشند. یکی از این برنامه ها Vizzywig 8HD است که از قیمت 999.99 دلار به 99.99 دلار کاهش داشته است. این برنامه نرم افزار ویرایش ویدیویی است و بر روی آیفون 6 اجازه می دهد تا هشت برابر کیفیت دوربین آن فیلم برداری کنید.

شما می توانید لیست 20 برنامه از گران ترین برنامه های iOS را مشاهده کنید. با دیدن این قیمت ها دیگر شکایتی برای پرداختن 5 دلار برای یک برنامه بر روی آیفون و یا آیپد خود ندارید.

منبع: phonearena

آخرین ویرایش دردوشنبه, 03 فروردين 1394 ساعت 10:56

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید