عضویت / ورود

نرم افزار سرچ بینگ برای iOS آپدیتی به ورژن 5.4 دریافت می کند

نرم افزار سرچ بینگ که یکی از محبوب ترین موتورهای جستجو است آپدیتی را دریافت کرده است . با اینکه این آپدیت شاید در ظاهر خیلی تکان دهنده نباشد اما راهی جدید برای پاک کردن تاریخ مرور صفحات وب در این نرم افزار را به شما می دهد .

اگر نمی خواهید کسی بداند به چه صفحات وبی سر زده اید که دیگر آخر شب ها توسط یکی از اعضای خانواده تان زیر ذره بین نباشید ، به سادگی دکمه Clear search history بزنید . تمام تاریخ های شما شامل سرچ ها ، صفحات باز شده و کوکی ها می توانند با کلیک بر روی آیکون " shredder " که در پایین سمت چپ منو قرار دارد پاک شوند .

این بروز رسانی همچنین شامل بهینه سازی کارت ها نیز هست . با این بهینه سازی ما این را خوب می دانیم که مایکروسافت اشاره ای به افزایش اندازه صفحه نمایش آیفون ها دارد . اگر تا به امروز در خواب زمستانی بوده اید و نمی دانستید در دنیای تکنولوژی چه اتفاقی روی داده است باید به شما بگوییم آیفون 6 با صفحه نمایش 4.7 اینچ و آیفون 6 پلاس که یک فبلت است با صفحه نمایش 5.5 اینچ معرفی شده اند !

Gadgetiha.com-bing-on-iOS

نرم افزار بینگ ورژن 5.4 برای iOS با یک ویژگی دیگر و البته پرطرفدار معرفی شده است . این ویژگی در واقع محبوب ترین جستجو ها را به همراه لیستی که توسط ادیتورها انتخاب شده است به شما نشان می دهد . علاوه بر این ها باگی که در نتایج جستجوی تصاویر وجود داشت رفع شده است . به طور کلی این آپدیت شامل باگ های تعمیر شده و بهبود عملکرد است . سرچ بینگ هم اکنون در اپل استور و به رایگان موجود است .

منبع خبر : phonearena

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید