عضویت / ورود

از این پس می توانید بدون داشتن اکانت از مسنجر فیسبوک استفاده کنید!

گسترش مسنجر فیسبوک بر روی تلفن های هوشمند امروزه در حال افزایش است. یکی از قابلیت هایی که به تازگی به این برنامه افزوده شده است این است که کاربران می توانند بدون داشتن اکانت فیسبوک از مسنجر آن استفاده کنند. هرچند هم اکنون از هر هفت نفر در جهان، یک نفر دارای اکانت فیسبوک می باشد و با احتساب این که همه این کاربران از مسنجر فیسبوک استفاده نمی کنند می توان در نظر داشت فیسبوک این امکان را برای افرادی که از فیسبوک استفاده نمی کنند قرار داده است. برنامه مسنجر فیسبوک تا کنون 700 میلیون کاربر فعال داشته است.

تا چند روز آینده، این برنامه به کاربران آی او اس و اندروید اجازه خواهد داد تا بدون داشتن اکانت فیسبوک به این برنامه ورود پیدا کنند. این امکان در زمان شروع در کشور های آمریکا، کانادا، ونزوئلا و پرو عرضه می شود. کاربران در هنگام ورود به این برنامه با گزینه ای مواجه می شوند که نوشته شده است "در فیسبوک عضو نیستید؟" و با انتخاب این گزینه می توانند با نام، ایمیل و عکس خود وارد این برنامه شوند. هدف از این کار دست یابی به مخاطبانی گسترده تر از قبل است که به آرامی می تواند مسنجر فیسبوک را به پرچمدار برنامه های رده خود بدل کند، درست مانند کاری که دیگر برنامه ها مانند واتس آپ (که اکنون در اختیار فیسبوک است)، وایبر، کیک و دیگر برنامه ها در حال اجرای آن می باشند.

دیوید مارکوس در اینباره می گوید: "ما احساس می کنیم این برنامه بهترین است و هر فردی باید فرصت استفاده از آن را داشته باشد. ما در طول زندگی به افرادی بر خوردیم که در فیسبوک عضو نبوده اما علاقه داشته اند از برنامه های مسنجر استفاده کنند. خیلی مهم است که بتوانیم به این افراد خدمت کنیم و آن ها را قادر سازیم تا از این برنامه استفاده کنند."

مسنجر فیسبوک به جدیت در تلاش این است که به اصلی ترین برنامه مسنجر در اسمارت فون ها بدل شود. این برنامه تا کنون ویژگی هایی را نظیر پیام های صوتی، قابلیت تماس، اشتراک گذاری عکس ها و سیستم پرداخت Venmo را برای دستیابی به این هدف افزوده است و تا حدودی به این هدف دست یافته، همانطور که پیش از این در گجتی ها گفته بودیم مسنجر فیسبوک تا کنون بیش از یک میلیارد بار توسط کابران اندروید دریافت شده است!

منبع: digitaltrends

آخرین ویرایش درشنبه, 15 اسفند 1394 ساعت 22:51

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید