عضویت / ورود

5 برنامه ای که باید در این هفته دریافت کنید!

مطلب ویژه 5 برنامه ای که باید در این هفته دریافت کنید!
بازار برنامه های تلفن های همراه، تبلت ها و دیگر گجت ها این روز ها داغ است و با توجه به این که تلفن همراه شما حافظه ی محدودی دارد باید این حافظه را نه تنها با بهترین برنامه، بلکه با مفید ترین برنامه مدیریت کنید.

زیرا این برنامه ها به زودی از مد افتاده و کارایی خود را نیز از دست می دهند. بنابراین لازم است هر روز گوگل پلی، اپ استور و یا بازار های دیگر را بررسی کنید. گجتی ها لیست 5 برنامه ای که باید در این هفته نگاهی بیندازید را آماده کرده است.

برنامه ی HERE
برای اندروید و آی او اس

hereforios gadgetiha.com

به یاد دارید روزهایی را که اپل به دنبال ساخت نقشه ای برای خود بود که با این کار نقشه ی گوگل را در سیستم عامل iOS کنار بزند؟ این کار تصمیمی جنجال برانگیز بود چرا که برنامه ی گوگل مپ همه جا فراگیر شده بود و از طرفی هم تیم توسعه دهنده ی اپل کارایی گوگل را نداشت. در نهایت اپل مپ و گوگل مپ در کنار هم در یک سیستم عامل به صورت هماهنگ کار کردند.

اما در دنیای نقشه ها اتفاق بزرگی رخ داده است. برنامه ی نقشه ی نوکیا که HERE نامیده می شود قدم های خود را از ویندوزفون فراتر گذاشته و برای آی او اس و اندروید عرضه شده است. این برنامه به لطف داشتن نقشه های آفلاین گزینه های بهتر ناوبری را در اختیار کاربران قرار می دهد. داشتن نقشه های آفلاین همچنین به افرادی که اتصال 4G ندارند می تواند کمک کند. اگر به دنبال یکی از بهترین برنامه های نقشه هستید به برنامه HERE نوکیا نگاهی بیندازید.

برنامه ی Google Calendar for iPhone
برای آی او اس

googlecal gadgetiha.com

این که چرا این برنامه زودتر از این ها برای آی او اس عرضه نشده بود برای ما نیز سوال است. این برنامه در ابتدا برای آی او اس منتشر نشده بود اما در نهایت تیم گوگل به این نتیحه رسید که این تقویم را برای گجت های اپل نیز عرضه کنند.

این برنامه می تواند به تقویم های موجود شما لینک شده و آن ها را اضافه کند. ویژگی های این تقویم را می توان نوشتن کار های روزانه، لینک کردن اطلاعات از ایمیل، اضافه کردن رویداد های جدید و غیره است.

برنامه ی NCAA March Madness
برای اندروید و آی او اس

ncaa march madness gadgetiha.com

با اینکه برنامه ی NCAA March Madness Live app جدید نیست اما این برنامه ای است که شما حتما باید آن را داشته باشید. این برنامه بیشتر برای کسانی است که فعالیت های ورزشی را دنبال می کنند. درج نتایج به صورت زنده، تجزیه و تحلیل و قابلیت های استریم آن را به یکی از بهترین برنامه های ورزشی بدل کرده است.

برنامه ی Tether
برای آی او اس

tether gadgetiha.com

در این روز ها با این همه هک و نقض امنیت، اجرای چند قدم برای امن کردن بیشتر دستگاهتان می تواند مفید باشد. روش تایید اعتبار دو مرحله ای می تواند راه حل خوبی بر این مسئله باشد. این همان کاری است که Tether انجام می دهد. اگر شما در حال قدم زدن با مک بوکتان باشید در حالی که آیفونتان در جیب است، این برنامه به صورت اتوماتیک سپری را خواهد ساخت که از اتصال افراد به کامپیوتر شخصی شما جلوگیری می کند.

برنامه ی Hushbook
برای آی او اس

hushbook gadgetiha.com

Tinder برنامه ای برای پیدا کردن دوستان جدید است اما برنامه ی مورد نظر ما یعنی Hushbook درست بر خلاف آن برای حذف کردن دوستان از فیسبوک است. این برنامه زمانی بیشتر مورد استفاده قرار خواهد گرفت که در مکانی شلوغ صدای فید های خبری را بشنوید که واقعا آزار دهنده است. این برنامه کار شما را برای مدیریت کاربران فیسبوکتان راحت تر می کند و اگر به لیست دوستانتان بروید گزینه ی های مدیریتی بیشتری را مشاهده می کنید. بهترین قسمت این ماجرا اینجاست که دوستانتان هرگز متوجه نخواهند شد که آن ها را دنبال می کنید و یا دنبال نمی کنید بنابراین هیج گاه از دست شما ناراحت نخواهند شد!

منبع: digitaltrends

آخرین ویرایش دردوشنبه, 03 فروردين 1394 ساعت 12:42

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید