عضویت / ورود

بررسی و دانلود نرم افزار و بازی

از این پس می توانید بدون داشتن اکانت از مسنجر فیسبوک استفاده کنید!

گسترش مسنجر فیسبوک بر روی تلفن های هوشمند امروزه در حال افزایش است. یکی از قابلیت هایی که به تازگی به این برنامه افزوده شده است این است که کاربران می توانند بدون داشتن اکانت فیسبوک از مسنجر آن استفاده کنند. هرچند هم اکنون از هر هفت نفر در جهان، یک نفر دارای اکانت فیسبوک می باشد و با احتساب این که همه این کاربران از مسنجر فیسبوک استفاده نمی کنند می توان در نظر داشت فیسبوک این امکان را…

5 برنامه ای که باید در این هفته دریافت کنید!

بازار برنامه های تلفن های همراه، تبلت ها و دیگر گجت ها این روز ها داغ است و با توجه به این که تلفن همراه شما حافظه ی محدودی دارد باید این حافظه را نه تنها با بهترین برنامه، بلکه با مفید ترین برنامه مدیریت کنید.

گران ترین برنامه های iOS در آمریکا را ببینید

اگر از آن دسته از افرادی هستید که حاضر به پرداخت بیش از پنج دلار برای یک برنامه نیستند، احتمالا از دیدن این قیمت ها هیجان زده خواهید شد. بر طبق این نمودار ها که توسط Dadaviz ساخته شده اند، گران ترین برنامه های iOS که هشت عدد هستند در قیمت 999.99 دلار قرار گرفته اند.

نرم افزار سرچ بینگ برای iOS آپدیتی به ورژن 5.4 دریافت می کند

نرم افزار سرچ بینگ که یکی از محبوب ترین موتورهای جستجو است آپدیتی را دریافت کرده است . با اینکه این آپدیت شاید در ظاهر خیلی تکان دهنده نباشد اما راهی جدید برای پاک کردن تاریخ مرور صفحات وب در این نرم افزار را به شما می دهد .