عضویت / ورود

نگاهی به بهترین تلفن های هوشمند با قابلیت تعویض باتری

سامسونگ با ساخت گلکسی اس 6 و اس 6 ادج به کمپین تولید کنندگان بدنه های Unibody یا تک پارچه پیوست. هرچند با این کار دسترسی به باتری برای کاربر حذف شد. این روز ها تلفن هایی که امکان تعویض باتری توسط کاربر را دارند کم تر شده اند و به ندرت پرچمداران، این قابلیت را دارا هستند. طراحان کم کردن ضخامت گجت ها را بهانه ای برای توجیه این کار دانسته اند.

اما هنوز بسیاری از مردم به دلایل مختلفی تلفن های با قابلیت تعویض باتری را مناسب تر می دانند. مهم ترین دلیل این است که کاربران این امکان را دارند تا در مکان های مورد نیاز از باتری اضافه استفاده کنند. بنابراین با تمام شدن شارژ باتری، آن را با باتری دیگر تعویض می کنند. هر چند که شما می توانید این کار را با پاور بانک ها انجام دهید اما این دستگاه نمی تواند جایگزین استفاده از باتری اضافه باشد. چرا که شما باید منتظر شارژ شدن دستگاهتان بمانید و گرفتن آن در دست، زمانی که به پاور بانک متصل است کمی مشکل می باشد.

علاوه بر این ها، کمپانی ها امسال کمی شتاب زده عمل می کنند، چرا که با استفاده نکردن از بدنه های یک پارچه از طرفی می توانند عمر باتری را افزایش دهند و از طرفی دیگر باتری های قابل تعویض داشته باشند. البته ممکن است حذف بدنه های یک پارچه مقداری ضخامت را افزایش دهد اما در مواردی مانند گلکسی اس 6 این افزایش می تواند موجب هم سطح شدن دوربین با بدنه دستگاه باشد که خیلی خوب است. در گجتی ها بهترین تلفن هایی که قابلیت تعویض باتری را دارند بررسی کرده ایم.

سامسونگ گلکسی نوت 4

samsung galaxy note 4 gadgetiha.com

گلکسی نوت 4 می تواند بهترین گزینه برای خرید تلفنی با قابلیت تعویض باتری باشد. با توجه به رویه ای که سامسونگ در پیش گرفته، ممکن است نوت 4 آخرین تلفن هوشمندی از سامسونگ باشد که قابلیت تعویض باتری را دارد.

ال جی جی 3

LG G3 gadgetiha.com

باتری جی 3 با داشتن صفحه نمایشی با رزلوشن بالا نمی تواند جوابگوی آن باشد. حتی با اینکه این باتری 3000 میلی آمپری است. نگران نباشید، باتری جی 3 قابل تعویض است و ال جی نیز در برخی از بازار ها باتری دومی نیز در جعبه قرار داده است.

سامسونگ گلکسی اس 5

galaxy S5 gadgetiha.com

با اینکه اس 5 ضد آب است و می توانید زمانی را در آب با آن سپری کنید اما با این حال قابلیت تعویض باتری را درست مانند دیگر تلفن های خانواده ی اس به غیر از اس 6 حفظ کرده است.

سامسونگ گلکسی نوت 3

galaxy note 3 gadgetiha.com

این فبلت نیز درست مانند نوت 4 از باتری قابل تعویض استفاده می کند. بنابراین در هنگام نیاز می توانند باتری دیگری را جایگزین باتری در حال استفاده کنید.

گلکسی آلفا

samsung galaxy alpha gadgetiha.com

طراحی این تلفن حسی را به شما منتقل می کند که فکر می کنید بدنه ی آن یک پارچه است در صورتی که این طور نیست. داشتن صفحه نمایش 4.7 اینچی اچ دی و باتری 1860 میلی آمپری باعث می شود در هنگام کار با این تلفن، مشکل باتری احساس نکنید. اما با این حال می توانید باتری اضافه ای داشته باشید تا در موقع لزوم از آن استفاده کنید.

منبع: phonearena

آخرین ویرایش درسه شنبه, 18 فروردين 1394 ساعت 23:01

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید