عضویت / ورود

رنگی ترین تلفن های هوشمند - قسمت اول

مطلب ویژه رنگی ترین تلفن های هوشمند - قسمت اول
گجت هایی هستند که ما آن ها را بیشتر با رنگ بندیشان می شناسیم. شاید بتوان این گونه برداشت کرد که این گجت ها بیشتر تزئینی هستند اما از طرفی هم این فرضیه را می توان نادیده گرفت.

اگر نیم نگاهی به نمایندگان تلفن های هوشمند هر شرکت داشته باشیم در می یابیم که آن ها معمولا با سیاه رنگ بندی شده اند و با ظاهر های رنگی خودنمایی نمی کنند. اما در واقع این گجت ها تکنولوژی را به زندگی ما آورده اند بنابراین خود می تواند به قدر کافی هیجان آور باشد.

بیایید نگاهی به چند سال آینده داشته باشیم؛ بازار ها اشباع شده اند. هر فرد گجت مورد علاقه خود را دارد اما همه ی آن ها به دنبال چیز جدید تری هستند. بنابراین شروع به خرید می کنند اما این بار آن ها از ظاهر خستگی آور گجت هایشان خسته شده اند. به دنبال گجتی می گردند که علاوه بر داشتن کارایی، ظاهری پویا تر داشته باشد. شرکت های مختلف این تقاضا را نظاره کرده و سعی در ورود در رقابت گجت های رنگی پیدا می کنند.

اگر در این مدت خبر های دنیای هوشمند را دنبال می کنید می توانید تصویر درستی از تصوری که آن را ترسیم می کردیم داشته باشید. هرچند اگر نگاهی به محصولاتی بیندازید که در طول تاریخ تولید انبوه شده اند درمی یابید این داستان یک الگوی تکراری است.

اگر از رنگ های سفید و سیاه خسته شده اید و می خواهید وارد دنیای گجت های رنگی شوید، یا اگر به دنبال یک محصول اما با رنگ های مختلف هستید، گجتی ها در دو قسمت نگاهی به رنگی ترین گجت هایی داشته که شما می توانید آن ها را انتخاب کنید!

همه ی خانواده های لومیا

Lumia 1320 Colors gadgetiha.con

نوکیا خانواده ی لومیا خود را در رنگ های زنده ای تولید کرده است و به نظر می رسد مایکروسافت نیز این راه را ادامه می دهد. همه ی لومیا ها از لومیا پایین رده 435 گرفته تا لومیا 930 و یا حتی لومیا 1520 در رنگ های مختلفی تولید شده اند و می توانند خریداری شوند.

آیفون 5 سی

ipohone 5c colors gadgetiha.com

آیفون 5 سی سخت افزاری مشابه آیفون 5 دارد با این تفاوت که در بدنه ای پلاستیکی و رنگ های مختلف تولید شده است؛ سبز، آبی، زرد، قرمز و سفید رنگ های آیفون 5 سی هستند. از لحاظ سخت افزار می توان اینگونه برداشت کرد که این 5 سی هنوز می تواند کارایی خود را با iOS حفظ کند و این همان دلیلی است که این تلفن را در این لیست جای داده ایم.

سونی اکسپریا زد3 و زد3 کامپکت

sony xperia z3 colors gadgetiha.com

سونی اکسپریا زد3 همان زبان طراحی هم خانواده ای هایش را داراست اما سونی تصمیم گرفت کاری کند تا طراحی آن با دیگر گجت های دیگر شرکت ها تمایز داشته باشد و از طرفی هم از تکرار طراحی یک شکل و خسته کننده اش کمی فاصله بگیرد. بنابراین تعداد رنگ بندی این گجت را افزایش داد.

سامسونگ گلکسی اس6 و اس6 ادج

galaxy s6 four colors gadgetiha.com

پرچمدار جدید سامسونگ با کوله باری از رنگ ها عرضه خواهد شد. رنگ هایی که از طرفی منحصر به فرد نیز هستند؛ سفید مرواریدی، سیاه کبودی، پلاتین طلایی، آبی توپاز (که تنها برای گلکسی اس6 موجود است) و سبز زمردی (که تنها برای گلکسی اس 6 ادج موجود است)

هر دو تلفن هوشمند از جلوه ی خاصی بهره مند هستند و سامسونگ توانسته بر خلاف دیگر پرچمدارانش در این زمینه موفق باشد. می توان جذاب ترین رنگ ها را به سبز زمری و آبی توپاز نسبت داد و شاید هم به همین دلیل سامسونگ این رنگ ها را منحصرا برای یکی از هر دو انتخاب کرده است.

منبع: gadgetiha   phonearena

آخرین ویرایش درجمعه, 29 اسفند 1393 ساعت 22:20

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید