عضویت / ورود

برنامه Facebook Messenger اکنون 700 میلیون کاربر دارد!

بنا بر سخنان مارک زاکر برگ، مدیرعامل فیسبوک برنامه "Facebook Messenger" اکنون 700 میلیون کاربر دارد. با توجه به آمار های ماه مارس، این برنامه 600 میلیون کاربر داشته است و این بدین معنی است که این شرکت قادر بوده تا این آمار را در کمتر از سه ماه، 100 میلیون کاربر افزایش دهد.

هرچند باید به این اشاره کرد که همگی این کاربران فعال نیستند اما با در نظر گرفتن آن، باز هم این آمار جای تامل دارد! چند روز گذشته، تعداد دریافت برنامه Facebook Messenger از یک میلیون هم گذشت و این برنامه از معدود برنامه هایی شد که به این جایگاه دست یافته اند.

چند ماه گذشته، زمانی که Facebook Messenger از برنامه اصلی Facebook جدا شد، تعداد زیادی از کاربران از اینکه فیسبوک قرار است برنامه دیگری را معرفی کند خوشحال نشدند اما به نظر می رسد کاربران Facebook با اینکه حال مجبورند از Facebook Messenger استفاده کنند این برنامه را تحریم نکرده اند.

در هنگام معرفی، این برنامه ویژگی خاصی را که در Messenger برنامه اصلی Facebook قرار داشت ارائه نمی کرد. هرچند که اکنون Facebook Messenger به آنچه که باید باشد قانع نیست و می توان با استفاده از این برنامه به نرم افزار ها و بازی های زیادی دسترسی پیدا کرد!

در حال حاضر، تنها برنامه پیام رسانی که می تواند در تعداد کاربران با Facebook Messenger رقابت کند برنامه WhatsApp با 800 میلیون کاربر است. این برنامه که یکی از بهترین پیام رسان های دنیای تلفن های هوشمند است، اگر در اختیار شرکت Facebook نبود، اکنون به یکی از تهدید های بزرگ برای Facebook Messenger بدل می شد.

منبع خبر: phonearena

آخرین ویرایش درشنبه, 23 خرداد 1394 ساعت 12:32

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید