عضویت / ورود

کمپانی ها

برنامه Facebook Messenger اکنون 700 میلیون کاربر دارد!

بنا بر سخنان مارک زاکر برگ، مدیرعامل فیسبوک برنامه "Facebook Messenger" اکنون 700 میلیون کاربر دارد. با توجه به آمار های ماه مارس، این برنامه 600 میلیون کاربر داشته است و این بدین معنی است که این شرکت قادر بوده تا این آمار را در کمتر از سه ماه، 100 میلیون کاربر افزایش دهد.

آیفون هنوز هم در آمریکا اول است!

بنا بر آخرین آمار های منتشر شده توسط comScore، اپل هنوز هم بهترین تولید کننده ی تلفن های هوشمند در آمریکا باقی مانده است. این آمار سه ماهه که دسامبر، ژانویه و فوریه را شامل می شود، نشان می دهد اپل سهمی 41.7 درصدی از بازار تلفن های هوشمند را در اختیار دارد که نسبت به بازه ی زمانی سه ماهه سپتامبر، اکتبر و نوامبر که 41.8 درصد بوده کاهش داشته است.

آیا اچ تی سی به آپدیت گجت هایش به اندروید 5.1 و رابط کاربری جدیدش ادامه می دهد؟

توییتی از توسعه دهنگان رام @LlabTooFeR اشاره به این دارد که به غیر از اچ تی سی وان M9 که با اندروید 5.0.2 و رابط کاربری Sense 7.0 معرفی شده و عرضه خواهد شد، این ترکیب نرم افزاری را در هیچ تلفن هوشمند دیگر اچ تی سی یافت نخواهیم کرد.

سونی می تواند از کسب و کار موبایلی خارج شود تا به سودآوری برسد

سونی شاید بتواند با خروج از کسب و کار موبایلی به روزهای سود آوری خود بازگردد. مدیرعامل این شرکت، یعنی آقای "Kazuo Hurai" در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد که سونی دیگر علاقه ای به بودن در این گونه میدان های رقابت ندارد.

پول ، قدرت و یا ابزار های پوشیدنی ! هواوی بیشتر می خواهد ...

این کمپانی چینی در حال کار بر روی تلفن های هوشمند پرچمدار و ابزارهای پوشیدنی و یا دیگر فناوری های تازه است . سال 2015 قرار است سال بزرگی برای هواوی باشد . با توجه به حرف های بیل پلامر که از معاونان هواوی به شمار می رود ، برنامه ریزی های هواوی بر این پایه و اساس است که با ساخت اسمارت فون های پرچمدار بتواند رقیبی برای اپل و سامسونگ باشد و در سال 2015 تولید گجت های…