عضویت / ورود

بازی

نمرات Mortal Kombat X منتشر شد

بالاخره و پس از مدت ها انتظار لیست نمرات بازی پرطرفدار Mortal Kombat X منتشر شد و باید دید که این عنوان توانسته انتظارات را برآورده کند یا خیر؟ با گجتی ها همراه باشید.

چرا شوالیه آرکام رده سنی +18 را از ESRB دریافت کرد؟

ESRB سازمانی است که رده بندی سنی هر بازی را تعیین میکند. سری بازی های بتمن که توسط استودیو Rocksteady تا به حال ساخته شده اند همواره رده سنی 12 تا 18 سال را از ESRB دریافت میکرد. اما این بار قضیه فرق میکند.

بایوویر برروی پروژه محرمانه ای کار می کند

دیوید گیدر نویسنده ارشد سری پرطرفدار عصر اژدها در توییتر خود اعلام کرد که این سمت را ترک کرده است. او در توییتر خود نوشته است: من تصمیم دارم که دیگر روی سری عصر اژدها کار نکنم و تمام تمرکزم را روی پروژه جدید بایوویر قرار دهم که الآن نمی توانم درباره اش توضیح دهم.

10 لحظه تعجب آور در رویداد : gamescom - قسمت اول

رویداد gamescom 2014 پر از اتفاقات جور و واجور و با نمایش های قوی از سونی و مایکروسافت و خیلی از بازی های دیگر بر روی صحنه بود . به هر حال شما در کلن آلمان هستید تا تجربه کنید که آن ها در صحنه اند یا فقط نمایش را در خانه همراهی و دنبال میکنند . خیلی سخت است انکار اینکه این رویداد تا کنون دارای لحضات غیر منتظره زیادی بوده است .

انحصار بازی Rise of the tomb – خیزش توم ریدر : چرا عصبانیت طرفداران بی معنیست ؟

وقتی من اخبار را درباره انحصار بازی " Rise of tomb – خیزش توم ریدر" را برای ایکس باکس وان شنیدم در غم و اندوه فرو رفتم . خوب در واقع هیچ کدام از شما نمیخواهید در یک قطار شلوغ شروع به گریه کردن بکنید . من در آن لحظه خیلی متاسف بودم . اما الآن احساس بهتری دارم ، چون مایکروسافت تایید کرد که این یک انحصار مدت دار است و قرار نیست همیشگی باشد . اما هنوز نمیدانیم…