عضویت / ورود

10 لحظه تعجب آور در رویداد : gamescom - قسمت اول

  • منتشرشده در بازی
رویداد gamescom 2014 پر از اتفاقات جور و واجور و با نمایش های قوی از سونی و مایکروسافت و خیلی از بازی های دیگر بر روی صحنه بود . به هر حال شما در کلن آلمان هستید تا تجربه کنید که آن ها در صحنه اند یا فقط نمایش را در خانه همراهی و دنبال میکنند . خیلی سخت است انکار اینکه این رویداد تا کنون دارای لحضات غیر منتظره زیادی بوده است .

دیدن غیر قابل پیشبینی خیلی از چیزها بر روی صحنه ی اجرای بازی همیشه هیجان انگیز بوده است ، از زمانی که هیچ کس نمیخواست درباره همان چیزهای قدیمی و خسته کننده در چنین رویداد بزرگی بشنود . این که آیا باعث میشوند ما با لذت برای آن ها دست بزنیم یا با اخم و تنفر از آنها پذیرایی کنیم . البته این کار ماست تا امتحان کنیم و ببینیم که در این رویداد چه بازی هایی در حال آمدنند . با گجتی ها همراه باشید تا به بررسی اتفاقاتی بپردازیم که ما هنوز هم در حال تلاشیم که درکشان کنیم .

Gadgetiha.com-Rise-of-The-Tomb-Raider-2015-Game

1 - انحصار بازی" خیزش توم ریدر – Rise of the tomb" برای ایکس باکس وان :
این یک انحصار موقتی است ، اما هنوز هم این موقتی بودن از شوک این اتفاق کم نمیکند و این اتفاق خشم بسیاری از طرفداران پلی استیشن را به دنبال داشته است . این قضیه از چند جهت شوک آور است ، Tomb raider از زمانی که پلی استیشن ساخته شده است ، همراه آن بوده است و همه تا امروز فکر میکردند که بازی " خیزش توم ریدر " یک بازی چند پلتفرمه ( یعنی برای همه ی پلتفورم ها مانند پلی استیشن و کامپیوتر و ... ) خواهد بود . حتی جالب تر این بود که ما اطلاعات کمی از معامله مایکروسافت و اسکوئر انیکس داشتیم و این مطمئنا به نفع هر دو کمپانی نیست ، اگر میخواهید درباره این خبر بیشتر بدانید این مقاله را بخوانید ...

Gadgetiha.com-Until Dawn

2 – Hayden Panettiere در بازی Until Dawn : 
Hayden panettiere را به یاد دارید ؟ همان دختری که نقش مربی دخترش را در Remember the titans و All American cheerleaders را بازی میکرد ؟ حالا در بازی Until Dawn شما باید نقش او را بازی کنید . به صورت مخفیانه از طریق یک کلبه در یک کوهستان ترسناک و در تلاش برای فرار از یک بیماری روانی مرگبار ، سرگرمی سالمی برای خانواده !
باید دید این بازی چقدر با تریلری که دو سال پیش در Gamescom نشان داده شد ، تفاوت دارد . به هر حال ما انتظار دیدن خانم Panettiere را نداشتیم . او هنوز نقش کاراکتر خاصی را بازی نکرده است و در این زمینه میتوان گفت بی تجربه است .

Gadgetiha.com-DayZ

3 – DayZ در حال آمدن برای PS4 است :
همه شایعات درباره DayZ بی سر و صداست ، چون داد و بیداد کردن مساوی است با توجه عموم . این یک بازی Open world است که در آن هدف اصلی تا زمانی که شما میتوانید زنده بمانید ، زنده می ماند . این بازی برای PS4 می آید ! چی ؟ حالا چه کار کنم ؟ 
انتشار نکردن بازی DayZ برای دیگر کنسول ها میتواند یکی از چیزهایی باشد که ما را در Gamescom متعجب کرد . هرچند که DayZ در آینده میتواند برای PS4 ضربه ی مهلکی باشد ، تاکنون هیچ تاریخی برای انتشار این بازی اعلام نشده و یک خبر خوب ، خالق Dean Hall به تازگی اشاره کرد : ما نمیخواهیم DayZ انحصاری باشد ، و برای توسعه ی این بازی برای دیگر پلتفورم ها سر تا پا آماده ایم . دوستان ، چشمان ما به دستان شماست ...

Gadgetiha.com-Metal-Gear-Solid-5

4 – Metal Gear Solid 5 در حال آمدن برای کامپیوتر است :
برای هر عمل یک واکنش موافق و مخالف وجود دارد . در Gamescom 2014 واکنش های موافق و مخالفی به بازی های DayZ و Metal Gear Solid 5 وجود دارد که در سال آینده معرفی میشوند . و حالا با قدرت علم میتوانید در تمامی جعبه های جذابی ( اشاره به جعبه های جادویی هیدئو کوجیما ) که دوست دارید به راحتی با موس و کیبورد وارد شوید . دستت درد نکنه کوجیما .

5 – کوجیما ظاهرا تمام راه را تا آلمان برای نشان دادن جعبه هایش آمده است ! :
معرفی بازی Metal Gear Solid 5 یکی از بهترین لحظه های تاریخ رویداد Gamescom بود ، جایی که هیدئو کوجیما ، بازی ساز معروف برای معرفی آن جعبه ای عجیب و غریبی آورده بود . جالبه شما میتوانید به بالای جعبه رفته و خیلی سریع چند عکس بگیرید . در حال حاضر عکس یک مدل برای رد گم کنی روی جعبه است . هرچند که گفته میشود چسباندن عکس های دخترانه بر روی جعبه یکی از مسخره ترین کار هایی است که استاد تا به حال انجام داده است .

منبع خبر : gamesradar

آخرین ویرایش درپنج شنبه, 24 مهر 1393 ساعت 19:41

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید