عضویت / ورود

Enlight برنامه ای قدرتمند همانند فوتوشاپ!

اگر بخواهید جامع ترین برنامه های ویرایش عکس را در تلفن هوشمند خود داشته باشید Lightricks که سازنده ی برنامه ی محبوب Facetune است، به تازگی اپلیکیشنی را منتشر کرده است که در آن از فناوری هایی استفاده شده که برای اولین بار در Facetune شاهد آن ها بوده ایم.

موتور پردازش تصویر LTEngine، ابزار دقیق SafeBrush و ویژگی Lightricks که در Facetune شاهد آن بودیم این بار در Enlight خود نمایی می کنند. جدا از این ویژگی ها این برنامه از تکنولوژی های دیگری نیز بهره می برد. این اپلیکیشن ویرایش عکس در موبایل می خواهد درست همان کاری را انجام دهد که فوتوشاپ در دسکتاپ انجام می دهد اما در استفاده هم کمی آسان باشد. همه کسانی که با اسمارت فون خود عکاسی می کنند می دانند که برنامه های زیادی برای ویرایش عکس برای تلفن هوشمند وجود دارد اما ویژگی استفاده ی آسان از این برنامه چیزی است که دیگر برنامه ها از آن بی نصیب هستند.

اگر از هر برنامه ی ویرایش عکس استفاده می کنید باید با ابزار هایی مانند کراب، فیلتر ها و افکت های ویژه آشنا باشید. افرادی که کمی حرفه ای تر هستند با ابزار هایی مانند پریست ها، براش ها، ابزار های ورودی متن و دیگر تنظیم ها برای بهبود رنگ نیز آشنا هستند و در این برنامه نیز وجود دارند. همچنین ویژگی خوبی وجود دارد که می توان عکس های سیاه و سفید گرفت. برای کسانی که ممکن است کمی با ویژگ های پیشرفته آشنا نباشند اپلیکیشن چندین آموزش قرار داده است.

enlight photo editing app gadgetiha.com

دیگر ویژگی هایی که این برنامه مانند فوتوشاپ دارد شامل میکس کننده ی عکس ها، اصلاح خودکار عکس ها و فوکوس با استفاده از tilt-shift است. کاربران همچنین می تواند کار های خود را ذخیره کرده و در موقع نیاز دوباره به ویرایش آن ها بپردازند.

برنامه ی Enlight رایگان نیست. نسخه ی آیفون این برنامه قیمت مقدماتی 4 دلاری دارد که البته می تواند برای چنین برنامه ای با چنین ویژگی هایی، قیمت مقرون به صرفه ای باشد. اگرچه شما می توانید از دیگر برنامه هایی که این ویژگی ها را دارند نیز استفاده کنید.

کمی هم درباره ی فوتوشاپ صحبت کنیم. ادوبی قصد دارد مانند رویکردی که Lightricks در پیش گرفته برنامه ی فوتوشاپ خود را گسترده تر کرده و با ویژگی های فوتوشاپ دسکتاپ نیز ترکیب کند. بیشتر اپلیکیشن های این رده رایگان اما با محدودیت هایی هستند پس اگر می خواهید هزینه ای پرداخت کنید، Enlight می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

منبع: digitaltrends

آخرین ویرایش درپنج شنبه, 28 اسفند 1393 ساعت 13:56

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید